Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Długość [m]

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Typ przełącznika

więcej... mniej

Ilość interfejsów sieciowych

więcej... mniej

Rodzaj interfejsu klienckiego

więcej... mniej

Wsparcie PoE

więcej... mniej

Rodzaj interfejsu sieciowego

więcej... mniej

Typ multipleksera

więcej... mniej

Ilość kanałów

więcej... mniej

Rodzaj montażu

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Prędkość portu (klient)

więcej... mniej

Typ interfejsu

więcej... mniej

Kod oryginału

więcej... mniej

Rodzaj złącz

więcej... mniej

Rodzaj ekranowania

więcej... mniej
Filter

Produkty

Widok
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX

Moduł optyczny LighOptics model LO-SF-1G-LX - jednomodowa wkładka SFP typu LX współpracuje ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po dwóch włóknach), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. Nadajnik TX 1310nm, złącze optyczna LC. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Moduł optyczny SFP LX  Moduł SFP LX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 22,00 zł (brutto)
Price without tax 22,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Patchcord  LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:5m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-005

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 15,64 zł (brutto)
Price without tax 15,64 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 3m

Model LO-D-LCU-SCA-657A1-003

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/APC o długości 3 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy jednomodowy LCU - SCA Patchcord światłowodowy jednomodowy wykonany z włókna G.657A1 bardzo popularne włókno dedykowane są do transmisji w paśmie 1260-1625 nm i kompatybilne z bardzo popularnym standardowym włóknem...
Price without tax 10,88 zł (brutto)
Price without tax 10,88 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:3m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-003
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 13,08 zł (brutto)
Price without tax 13,08 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 3m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-003
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 10,88 zł (brutto)
Price without tax 10,88 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość 1m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 10,52 zł (brutto)
Price without tax 10,52 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:2m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 11,80 zł (brutto)
Price without tax 11,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 2m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-002

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 10,40 zł (brutto)
Price without tax 10,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Media konwerter repeater...
Szybki podgląd

Media konwerter repeater SFP - SFP (100/1000M 2x SFP port)

Model LO-MC-1000C2S

Niezarządzalny gibabitowy media konwerter SFP na SFP. Umożliwia przejście z światłowodu wielomodowego na jednomodowy i odwrotnie,  zmianę transmisji po dwóch włóknach, na transmisję po jednym włóknie, dzięki możliwości zastosowania dowolnych wkładek SFP. Obsługuje szeroki zakres prędkość transmisji: od 10 Mbps do 2.5 Gbps, dzięki wsparciu dla pełnego zakresu wkładek SFP, 

Konwerter światło - światło Niezarządzalny gibabitowy media konwerter LO-MC-1000C2S wyposażony w dwa gniazda SFP, które umożliwiają elastyczną konwersję światłowodów między długościami fali w trybie jednomodowym, wielomodowym, lub xWDM. Jest to...
Price without tax 116,00 zł (brutto)
Price without tax 116,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 5m

Model LO-S-LCU-SCA-657A1-005
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 6,24 zł (brutto)
Price without tax 6,24 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 3m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-003
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 10,88 zł (brutto)
Price without tax 10,88 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 2m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 10,40 zł (brutto)
Price without tax 10,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord  SC/APC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 2m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 5,20 zł (brutto)
Price without tax 5,20 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 1m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-001

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 9,80 zł (brutto)
Price without tax 9,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 3m

Model LO-D-LCU-SCU-657A1-003

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC UPC i SC/UPC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 10,88 zł (brutto)
Price without tax 10,88 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 2m

Model LO-S-LCU-SCA-657A1-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 5,20 zł (brutto)
Price without tax 5,20 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord  SC/APC-SC/APC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC, Singlemode G.657A1 Simplex, długość: 1m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 4,96 zł (brutto)
Price without tax 4,96 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, Singlemode G.657A1 Duplex, długość: 1m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 9,80 zł (brutto)
Price without tax 9,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny