• -15%
Adapter SM SC/UPC, simplex, ceramic sleeve

Adapter SM SC/UPC, simplex, ceramic sleeve

Model AD-SM-SCU-SX
Price without tax 1,99 zł (netto)
Price without tax 1,99 zł (brutto)
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Adapter SC/UPC jednomodowy simplex 1 x SC/UPC z ceramiczną tuleją i czarną osłoną przeciwpyłową.


Medium transmisyjne
SingleMode
Typ transmisji
Simplex
Typ złącza
SC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.