Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Długość fali RX

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Typ światłowodu

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne QSFP28

Widok
Moduł optyczny QSPF28...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSPF28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN

Model LO-QSP28-100G-LR4
Moduł optycznyLightoptics LO-QSP28-100G-LR4 -QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległość 10 km.
Moduł optycznyLightoptics LO-QSP28-100G-LR4 -QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległość 10 km.
Price without tax 580,00 $ (brutto)
Price without tax 580,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Kabel DAC QSFP+ to QSFP+...
Szybki podgląd

Kabel DAC QSFP+ to QSFP+ 40G Direct Attach Cables 1m

Model LO-QSP-CBL-01
Kabel DAC LightOptics LO-QSP-CBL-01 -QSFP+ to QSFP+ 40G Direct Attach Cables 1m - TWINAX, przesyła dane z prędkością do 40 Gbps.
Kable DAC Twinax QSFP28 to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości od 1M do 5M zapewniające ekonomiczne rozwiązanie na krótkim dystansie stosowane głównie w serwerowni. Kabel DAC LightOptics LO-QSP-CBL-01 -QSFP+ to QSFP+ 40G Direct Attach...
Price without tax 21,00 $ (brutto)
Price without tax 21,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny QSFP28...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP28 100Gbs SR4 850nm MPO DDM MM 100m SINGLE RATE

Model LO-QSP28-100G-SR4
Moduł optyczny LightOptics LO-QSP28-100G-SR4 -QSPF28 100Gbs SR4 850nm MPO DDM MM 100m SINGLE RATE współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległоść 100m.
Moduł optyczny LightOptics LO-QSP28-100G-SR4 -QSPF28 100Gbs SR4 850nm MPO DDM MM 100m SINGLE RATE współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległоść 100m.
Price without tax 105,00 $ (brutto)
Price without tax 105,00 $ (netto)
Dostępność: Duża

Wkładki QSFP28

Moduły QSFP28 (Quad Small Form-Factor Pluggable 28) oparte są na architekturze czterech kanałów transmisyjnych pracujących z prędkością 25 Gbit/s każdy, co daje sumaryczną przepustowość 100 Gbit/s. W związku z tym, że moduły wysyłają dane poprzez cztery kanały transmisyjne możemy spotkać je pod nazewnictwem [4x25G]. 

Typy złączy wkładek QSFP28

Moduły optyczne QSFP28 100G po stronie optycznej mogą być wyposażony w złącze LC lub MPO. 

Gdy moduł wyposażony jest w złącze MPO wówczas sygnał przesyłany jest po 8 włóknach światłowodowych 4 transmisje w jednym kierunku TX i 4 transmisje w drugim kierunku RX na długościach fali 850nm lub 1310nm. 

Gdy moduł wyposażony jest w złącze LC wówczas sygnał przesyłany jest po 2 włóknach światłowodowych na długościach fali 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm.  Takie moduły mają w środku zabudowany MUX/DEMUX dzięki czemu możliwe jest ograniczenie ilość włókien potrzebnych do transmisji sygnału.