Filtry:

Typ modułu

więcej... mniej

Przepływność

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne QSFP28

Widok
QSPF28G 100Gbs SR4 850nm...
Szybki podgląd

QSPF28G 100Gbs SR4 850nm MPO DDM MM 100m

Model LO-QSP28-SR4

Moduł optyczny QSPF28 100Gbs SR4 850nm MPO DDM MM 100m SINGLE RATE współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na długości fali 850 nm, przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległоść 100m. Złącze optyczne MPO 12. Wkładka zgodna ze specyfikacja MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. 

Moduł optyczny QSFP28 SR4 Transceiver QSPF28 100Gbs SR4 współpracujący ze światłowodem wielomodowym MMF (transmisja typu "duplex"), pracuje w oparciu o 4 lasery 850 nm 25 Gbps, przesyłając dane z prędkością do 103,1 Gbps na odległоść 100m. Posiada...
Price without tax 406,78 zł (brutto)
Price without tax 406,78 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
QSFP28 100Gbs ER4 1310nm LC...
Szybki podgląd

QSFP28 100Gbs ER4 1310nm LC DDM SM 30km SINGLE RATE EML+APD

Model LO-QSP28-ER4-30

Wkładka QSFP28 100G ER4

Moduł optyczny 100GBASE-ER4 LO-QSP28-ER4-30 - QSFP28 ER4 100 Gbps 1310nm LC DDM SMF 30km  współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), 4x10Gb/s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm). Przesyła dane z prędkością 100 Gbps Ethernet na odległość 30 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla:
 Alcatel-Lucent QSFP28-100GE-ER4, Cisco QSFP-100G-ER4L-S, Juniper Networks 100GBASE-ER4, Dell QSFP28-100G-ER4, Extreme Compatible 100GBASE-ER4,  Fortinet FG-TRAN-QSFP28-ER4, HW 02311YXR, Mellanox QSFP28-ER4-100G, Mikrotik Q28+31D,... 

Price without tax 12 061,50 zł (brutto)
Price without tax 12 061,50 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC...
Szybki podgląd

QSFP28 100Gbs LR4 1310nm LC DDM SM 10km SINGLE RATE DML+PIN

Model LO-QSP28-LR4-10

Moduł optyczny 100GBASE-LR LO-QSP28-LR4-10 - QSFP28 LR 100 Gbps 1310nm LC DDM SMF 10km (DML+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), 4x25Gb/s LAN WDM TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm). Przesyła dane z prędkością 100 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla:
 Alcatel-Lucent 3HE10550AA, Cisco QSFP-100G-LR4-S, Ciena QSFP28-LR4, Dell 407-BCDH, D-Link DEM-Q2810Q-LR4, Extreme 100G-QSFP28-LR4-10KM, Fortinet FN-TRAN-QSFP28-LR, Huawei 02311KNU, Juniper JNP-QSFP-100G-LR4, Mellanox MMA1L10-CR, Palo Alto PAN-QSFP28-100GBASE-LR4.

Price without tax 2 506,90 zł (brutto)
Price without tax 2 506,90 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję

Wkładki QSFP28

Moduły QSFP28 (Quad Small Form-Factor Pluggable 28) oparte są na architekturze czterech kanałów transmisyjnych pracujących z prędkością 25 Gbit/s każdy, co daje sumaryczną przepustowość 100 Gbit/s. W związku z tym, że moduły wysyłają dane poprzez cztery kanały transmisyjne, możemy spotkać je pod nazewnictwem [4x25G]. 

Typy złączy wkładek QSFP28

Moduły optyczne QSFP28 100G po stronie optycznej mogą być wyposażony w złącze LC lub MPO. 

Gdy moduł wyposażony jest w złącze MPO wówczas sygnał przesyłany jest po 8 włóknach światłowodowych 4 transmisje w jednym kierunku TX i 4 transmisje w drugim kierunku RX na długościach fali 850nm lub 1310nm. 

Gdy moduł wyposażony jest w złącze LC wówczas sygnał przesyłany jest po 2 włóknach światłowodowych na długościach fali 1295.56nm, 1300.05nm, 1304.58nm, 1309.14nm.  Takie moduły mają w środku zabudowany MUX/DEMUX dzięki czemu możliwe jest ograniczenie ilość włókien potrzebnych do transmisji sygnału.