Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Kod oryginału

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne XFP

Widok
Moduł optyczny XFP LR 10Gb...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-LR
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 148,00 zł (brutto)
Price without tax 148,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP ER 10Gb...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Model LO-XP-10G-ER
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-ER -XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 40 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 480,00 zł (brutto)
Price without tax 480,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP SR 10Gbs...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-XP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 116,00 zł (brutto)
Price without tax 116,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-2S3-20
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-2S3-20 -XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 20 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 176,00 zł (brutto)
Price without tax 176,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-3S2-20
Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-20 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 20 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 176,00 zł (brutto)
Price without tax 176,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP ZR 10Gb...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP ZR 10Gb 1550nm LC DDM SMF 80km (EML+APD)

Model LO-XP-10G-ZR
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-ZR -XFP ZR 10Gb 1550nm LC DDM SMF 80km (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 840,00 zł (brutto)
Price without tax 840,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

moduł optyczny XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-2S3-10

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-2S3-10 -XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-2S3-10 -XFP BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
Price without tax 225,20 zł (brutto)
Price without tax 225,20 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • Dostępność: Mała
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
Moduł optyczny XFP BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-3S2-10

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-10 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10 km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-3S2-10 -XFP BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10 km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
Price without tax 225,20 zł (brutto)
Price without tax 225,20 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
  • Dostępność: Mała
  • Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie
  • Nowy
Moduł optyczny XFP CWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP CWDM 10G 70km 1550nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-C55-70
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-C55-70 -XFP CWDM 10G 1550nm LC DDM SMF 14dB EML Laser, współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 70 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 160,00 zł (brutto)
Price without tax 1 160,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 28ch 1554.94nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D28-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D28-80 -XFP DWDM 10G 80km 28ch 1554.94nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D40-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D40-80 -XFP DWDM 10G 80km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 39ch 1546.12nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D39-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D39-80 -XFP DWDM 10G 80km 39ch 1546.12nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 37ch 1547.72nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D37-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D37-80 -XFP DWDM 10G 80km 37ch 1547.72nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 36ch 1548.51nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D36-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D36-80 -XFP DWDM 10G 80km 36ch 1548.51nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 35ch 1549.32nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D35-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D35-80 -XFP DWDM 10G 80km 35ch 1549.32nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 34ch 1550.12nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D34-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D34-80 -XFP DWDM 10G 80km 34ch 1550.12nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 33ch 1550.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D33-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D33-80 -XFP DWDM 10G 80km 33ch 1550.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję
Moduł optyczny XFP DWDM 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 80km 31ch 1552.52nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-D31-80
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D31-80 -XFP DWDM 10G 80km 31ch 1552.52nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 80 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 1 020,00 zł (brutto)
Price without tax 1 020,00 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję

Specyfikacja XFP na przestrzeni lat uległa znacznemu rozwojowi. Pierwsze moduły opublikowano w 2002 roku, natomiast rok później zostały one przyjęte przez otoczenie telekomunikacyjne. Czym odznaczają się moduły XFP? Czym są moduły optyczne tego typu?

Specyfikacja modułów XFP

Moduły XFP cechują się zastosowaniem nowoczesnej technologii i są one niezależne od protokołów w transmisji. W swoim działaniu wykorzystują złącze optyczne LC, aby osiągnąć jak największą gęstość portów. Pracować mogą na następujących falach; 850nm, 1310 nm lub 1550 nm. Jeśli chodzi o maksymalny poziom przepustowości wkładek XFP, kształtuje się on w granicach 11.3Gbps. Aplikacjami, które są głównie wspierane przez te urządzenia są: 10Gigabit Ethernet, 10Gb/s Fibre Channel, 10Gb/s Optical Transport Network (OTN) OTU-2, SONET (OC-192), SDH @ STM-64. Moduły tego typu mogą także pracować na pojedynczym włóknie światłowodowym oraz wykorzystywać technologię WDM, aby wykonać transmisję danych. Warto podkreślić, że wspierają one diagnostykę cyfrową, którą oddano w standardzie SFF-8472. Parametry danego modelu zależą głównie od danego modułu optycznego. 

Moduły optyczne i wkładki XFP

Wkładki XFP są wskazywane jako następcy modułów optycznych XENPAK i X2. Wkładki te są doskonałym wyposażeniem dla wielu aplikacji, które bazują na dużej gęstości portów (np. na przełącznikach czy routerach wysokiej pojemności). Wszystko to wynika z faktu niewielkiego rozmiaru oraz znacznie niższego poboru mocy. 

Wkładki mogą transmitować nawet na odległość do 80 kilometrów, bez korzystania z dodatkowych wzmacniaczy optycznych, jednak wiele zależy także od danego odbiornika czy typu transmitera. Niektóre rodzaje modułów tego typu posiadają dodatkowo wbudowaną elektroniczną kompensację dyspersji monochromatycznej. Co ciekawe w tym przypadku wkładki XFP osiągają nawet do 130 kilometrów. Moduły te można zaprogramować kompatybilnie z; HP, Cisco, Avaya, D-Link, Huawei, 3Com, Alcatel-Lucent, Netgear, Brocade, Extreme Networks i wieloma innymi. 

Moduły optyczne są przetwornikami sygnału optycznego na sygnał elektryczny. Na rynku znaleźć można kilka standardów takich modułów. Każdy z nich wyróżnia się danym interfejsem elektrycznym oraz odpowiednim wymiarem obudowy. Dysponować można również wieloma prędkościami - od 100Mb/s, nawet do 100Gbit. Określone moduły optyczne można przystosować do pracy na wielu urządzeniach. Potwierdzenie kompatybilności z danym urządzeniem lub producentem jest aspektem, o którym warto pamiętać podczas wyboru takiego modułu.