Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Kompatybilność

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne SFP

Widok
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1310nm / Rx1550nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03L

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-3S5-03L - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Kompatybilny zamiennik zgodny ze specyfikacją MSA.
Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-03L

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, Allied SPFXBD-LC, Brocade E1MG-1G-BXU, D-Link DEM-330R, Dell SFP-GE-BX10 1310, Extreme MGBIC-BX10-D-1310, Jniper EX-SFP-GE10KT13R15, SFP-GE10KT13R15, Netgear 1000BASE-BX BiDi SFP, Ubiquiti UF-SM-1G-S, ...

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 22,95 zł (brutto)
Price without tax 22,95 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1550nm/Rx1310nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03L

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX -LightOptics: LO-SF-1G-5S3-03L - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm LC SMF DDM 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodny ze specyfikacją MSA.
Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-03L

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 22,95 zł (brutto)
Price without tax 22,95 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000BASE-LX/LH 1.25Gbps...
Szybki podgląd

SFP 1000BASE-LX/LH 1.25Gbps 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX

Moduł optyczny SFP LX/LH LightOptics LO-SF-1G-LX - SFP 1.25Gbps LX DDM 1310nm LC SMF 20km, dedykowany do światłowodów jednomodowych 2j (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. SFP LX transceiver współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP jednomodowy 1000base-lx zgodny z specyfikacją MSA.

Zamienniki m.in. dla: Cisco SFP-GE-L, Alcatel SFP-GIG-LX, Allied AT-SPLX10, Brocade E1MG-LX, D-Link DEM-310GT, Extreme 10052, H3C JD119A, JD119C, Hirschmann SFP-FAST-SM, HP: X121, J4859C, J4859B, J4859A, Huawei PT7420-61-2W-TX, Juniper EX-SFP-1GE-LX, MikroTik S-31DLC20D, Netgear AGM732F, Nokia 3HE00028CAAA01, Palo Alto PAN-SFP-LX, TP-Link TL-311LS

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 24,75 zł (brutto)
Price without tax 24,75 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000BASE-SX DDM 850nm...
Szybki podgląd

SFP 1000BASE-SX DDM 850nm LC MMF 550m

Model LO-SF-1G-SX

Moduł optyczny LightOptics SFP SX model:LO-SF-1G-SX -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m współpracuje z światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m. Moduł SFP 1000BASE-SX wielomodowy współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego. Wkładka SFP SX 850nm zgodna z MSA.

Zamiennik m.in dla Cisco GLC-SX-MM, Allied AT-SPSX, Brocade E1MG-SX-OM, Extreme I-MGBIC-GSX, D-Link DEM-311GT, Hirschmann M-SFP-SX/LC, HP:  J4858B, J4858C,  J4858A; H3C JD118B, Huawei 02315204, Juniper EX-SFP-1GE-SX, MikroTik S-85DLC05D,  Moxa SFP-1GSXLC, Netgear AGM731F, Palo Alto PAN-SFP-SX, TP-Link TL-SM311LM; 3Com 3CSFP91,

#miniGBIC #1000base-sx #moduł SFP wielomodowy #transceiver sfp sx #1g sfp sx

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 24,75 zł (brutto)
Price without tax 24,75 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20L

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-5S3-20L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Współpracuje z przełącznikami, serwerami. Zgodna ze spec. MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-20L

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-20D, Alcatel SFP-100-BX20LT, A SFP-100-BXLC-D, Allied AT-SPFXBD-LC-15, Brocade E1MG-1G-BXD-20, Dell SFP-GE-BX20-1550, D-Link DEM-211, DEM-220T, Extreme MGBIC-BX20-U-1550,10063, 10058, H3C JD062A, SFP-GE-20-SM1550-BIDI, Juniper EX-SFP-GE10KT15R13, SFP-GE10KT15R13,  MikroTik S-53LC20D, Siemens V50017-U413-K500, TP-Link  TL-SM321A, Westermo GSLC20-BiDi-B-DDM, ...

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 33,75 zł (brutto)
Price without tax 33,75 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20L

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-3S5-20L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z przełącznikami, konwerterami. Zgodna z MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20L

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, GLC-FE-100BX-U, Allied AT-SPBD10-13, AT-SPFXBD-LC-13, Brocade E1MG-1G-BXU-20, Dell 407-BBOO, D-Link  DEM-211, DEM-220R, DEM-330R, Extreme MGBIC-BX20-D-1310, Juniper  SFP-FE20KT13R15, EX-SFP-GE10KT13R15, SFP-GE10KT13R15, MikroTik S-35LC20D, Netgear AGM732F, Palo Alto PAN-SFP-LX, TP-Link TL-SM321B, ...

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 27,00 zł (brutto)
Price without tax 27,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03S

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-3S5-03S - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm SC SMF DDM 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Zgodna ze specyfikacją MSA.
Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-03S

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, Allied SPFXBD-LC, Brocade E1MG-1G-BXU, D-Link DEM-330R, Dell SFP-GE-BX10 1310, Extreme MGBIC-BX10-D-1310, Jniper EX-SFP-GE10KT13R15, SFP-GE10KT13R15, Netgear 1000BASE-BX BiDi SFP, Ubiquiti UF-SM-1G-S, ...

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 27,00 zł (brutto)
Price without tax 27,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03S

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LightOptics: LO-SF-1G-5S3-03S - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm SC DDM SMF 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Zgodna ze spec. MSA.
Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-03S

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, Juniper EX-SFP-GE10KT15R13, SFP-GE10KT15R13, Extreme MGBIC-BX10-D 1550, D-Link DEM-330T, Dell  SFP-GE-BX10 1550 ,Netgear 1000BASE-BX BiDi SFP, SFP-DUAL-BX-D; HPE X122 1G SFP LC BX-D 1550; J9142B; Ubiquiti UF-SM-1G-S, ... 

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 27,00 zł (brutto)
Price without tax 27,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20S

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX LO-SF-1G-5S3-20S - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm SC z diagnostyką DDM SMF 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością do 1 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-20S

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, Juniper EX-SFP-GE10KT15R13, SFP-GE10KT15R13, Extreme MGBIC-BX10-D 1550, D-Link DEM-330T, Dell  SFP-GE-BX10 1550 ,Netgear 1000BASE-BX BiDi SFP, SFP-DUAL-BX-D; HPE X122 1G SFP LC BX-D 1550; J9142B; Ubiquiti UF-SM-1G-S, ... 

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 36,00 zł (brutto)
Price without tax 36,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20S

Moduł optyczny SFP 1000Base-BX, LO-SF-1G-3S5-20S - SFP BiDi WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm SC SMF diagnostyka DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym z prędkością 1 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20S

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-BX-U, Allied SPFXBD-LC, Brocade E1MG-1G-BXU, D-Link DEM-330R, Dell SFP-GE-BX10 1310, Extreme MGBIC-BX10-D-1310, Jniper EX-SFP-GE10KT13R15, SFP-GE10KT13R15, Netgear 1000BASE-BX BiDi SFP, Ubiquiti UF-SM-1G-S, ...

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 29,25 zł (brutto)
Price without tax 29,25 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP RJ45 1000BASE-T...
Szybki podgląd

SFP RJ45 1000BASE-T 10/100/1000 TX UTP 100m

Model LO-SF-1G-RJ

Moduł SFP TX LightOptics LO-SF-1G- SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m. Transceiver SFP 1000base-TX współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP 1G RJ45j jest zgodny z specyfikacją MSA.

Zamiennik m.in. dla: Arista  SFP-1G-T , Mikrotik S-RJ01, Juniper EX-SFP-1GE-T, Moxa SFP-1FEMLC-T, Palo Alto PAN-SFP-CG, Nortel AA1419043-E6, Nokia 3HE00028CAAA01, Siemens V50017-U355-K500, ...
Do urządzeń Cisco i HP, Aruba oraz 3Com - proponowanym zamiennikiem SFP 1G TX jest LO-SF-1G-RJ-L

Wkładka miedziana RJ45 Copper SFP  Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP....
Price without tax 56,25 zł (brutto)
Price without tax 56,25 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000Base-BX WDM...
Szybki podgląd

SFP 1000Base-BX WDM 1.25Gbps Tx1490nm/ Rx1550nm LC DDM SMF 80km bidi

Model LO-SF-1G-4S5-80L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-4S5-80L -SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1490nm /Rx1550nm LC SMF DDM 80km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 80 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1490 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S4-80L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-4S5-80L -SFP BiDi/WDM 1.25Gbps  Tx1490nm /Rx1550nm  LC SMF DDM 80km -  jednomodowa wkładka SFP WDM  przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do  80 km , gniazdo...
Price without tax 99,00 zł (brutto)
Price without tax 99,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000Base-EX 1.25Gbps...
Szybki podgląd

SFP 1000Base-EX 1.25Gbps 1310nm LC DDM SMF 40km

Model LO-SF-1G-EX31

Moduł optyczny SFP EX 1310nm 40km LighOptics LO-SF-1G-EX31 -SFP 1.25Gbps EX 1310nm LC DDM SMF 40km dedykowany do światłowodu jednomodowego 2j (transmisja typu "duplex"), przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. Wkładka 1000base-ex zgodna ze specyfikacja MSA.

Zamiennik m.in. dla: Cisco GLC-EX-SMD, Alcatel  SFP-GIG-LH40, Dell  SFP-LX-40, Juniper  EX-SFP-1GE-LX40K, SFP-1GE-EX-40, Extreme 10066, H3C  JD061A, Huawei  SFP-1.25G-LH40, 2312170-TX, Siemens V50017-U467-K500,

#40 km SFP #miniGBIC 40km #moduł SFP #single mode SFP EX,#transceiver EX 40km

Moduł optyczny SFP EX  Moduł SFP EX31 przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 40 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 36,00 zł (brutto)
Price without tax 36,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000Base-BX WDM...
Szybki podgląd

SFP 1000Base-BX WDM 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1490nm LC DDM SMF 80km bidi

Model LO-SF-1G-5S4-80L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S4-80L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1490nm LC SMF DDM 80km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 80 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1490 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-4S5-80L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S4-80L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps  Tx1550nm /Rx1490nm  LC SMF DDM 80km -  jednomodowa wkładka SFP WDM  przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do  80 km , gniazdo...
Price without tax 99,00 zł (brutto)
Price without tax 99,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF DDM 40km

Model LO-SF-1G-5S3-40L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-40L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm LC SMF DDM 40km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-40L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-40L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps  Tx1550nm /Rx1310nm  LC SMF DDM 40km -  jednomodowa wkładka SFP WDM  przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość  40 km , gniazdo...
Price without tax 40,50 zł (brutto)
Price without tax 40,50 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1000BASE-BX...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1000BASE-BX 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 40km

Model LO-SF-1G-3S5-40L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-3S5-40L - SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 40km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-40L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-3S5-40L - SFP BiDi 1.25Gbps  Tx1310nm /Rx1550nm  LC SMF DDM 40km -  jednomodowa wkładka SFP WDM  przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość  40 km , gniazdo...
Price without tax 31,50 zł (brutto)
Price without tax 31,50 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP BiDi 1.25Gbps...
Szybki podgląd

SFP BiDi 1.25Gbps Tx1490nm/Rx1310nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-4S3-20L

Moduł optyczny SFP WDM 1000base-bx LightOptics: LO-SF-1G-4S3-20L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1490nm, Rx 1310nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1490 nm. Współpracuje z przełącznikami, konwerterami. Zgodna z MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S4-20L

* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka. - Jeśli...
Price without tax 33,75 zł (brutto)
Price without tax 33,75 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP 1000Base-EX 1.25Gbps...
Szybki podgląd

SFP 1000Base-EX 1.25Gbps 1550nm LC DDM SMF 40km

Model LO-SF-1G-EX

Moduł optyczny SFP EX LighOptics LO-SF-1G-EX -SFP 1.25Gbps EX 1550nm DDM SMF 40km LC/UPC, przeznaczony do światłowodów jednomodowych 2j (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km. EX SFP współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP 1000base-ex zgodny z specyfikacją MSA.

Zamiennik m.in. dla Cisco SFP-EX-SMD, Allied AT-SPLX40, Alcatel SFP-GIG-LH40, AT-SPLX40/1550, D-Link DEM-314GT, Dell SFP-EX1550-40, Extreme 10053, Huawei SFP-1G-EX-H, Juniper SFP-1GE-EX1550-40, Netgear  AGM733, 

#ex-sfp-1ge#1000BASE-EX SFP transceiver #40 km SFP #miniGBIC 40km #moduł SFP #single mode SFP EX

Moduł optyczny SFP EX  Moduł SFP EX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 40 km. Pracuje na długości fali TX 1550 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 38,25 zł (brutto)
Price without tax 38,25 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję

WKŁADKI ŚWIATŁOWODOWE TYPU SFP

Moduły SFP (Small Form-Factor Pluggable) to wkładki światłowodowe obsługujące prędkości 100Mb, 1Gb, 2Gb natomiast wyższe przepływności 4, 8, 16, 32 Gb obsługiwane są przez wkładki SFP+. W przypadku modułów SFP/SFP+ możemy spotkać się z określeniem mini GBiC, z uwagi na ich poprzedników posiadających dużo większe wymiary, czyli modułów typu transceivery GBiC.

Transceivery SFP produkowane są według standardu MSA (Multi-Source Agreement), a konkretnie według specyfikacji SFF-8472, jak również spełniają wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne.

Odpowiadając na pytanie co to jest SFP w najprostszy sposób można powiedzieć, że to moduł zbudowany z nadajnika i odbiornika, używany do przejścia z medium światłowodowego na elektryczne i z medium elektrycznego na światłowodowe. Łączy płytę główną  np. przełącznika, routera, karty HBA  lub konwertera mediów oraz kabel sieciowy światłowodowym lub miedzianym. 

PARAMETRY PRACY WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH SFP

Wkładki optyczne pracują na kablu światłowodowym: wielomodowym (MMF- MultiMode Fiber) i jednomodowym (SMF- SingleMode Fiber), transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Maksymalny dystans na jaki jesteśmy w stanie przetransmitować sygnał bez użycia punktów regeneratorów (punkt-punkt) przy użyciu medium wielomodowego to 2 kilometry. Natomiast dla modułów jednomodowych jesteśmy w stanie osiągnąć dystans 120km lub nawet 200 kilometrów (w przypadku modułu o  gwarantowanym budżecie mocy 41dB). 

TYPY MODUŁÓW SFP

Moduły światłowodowe potocznie zwane „szarymi” 
Transmisja odbywa się po dwóch włóknach światłowodowych (duplex). Moduły wysyłają i odbierają sygnał na tej samej długości fali niemniej jednak odbywa się to po dwóch fizycznie oddzielnych włóknach, dzięki czemu transmisja nie ulega zakłóceniu. Moduły „szare” pracują na długościach fal 850nm/ 1310nm /1550nm. Moduły SFP „szare” są często kategoryzowane jako SX, LX, EX bądź ZX. To nazewnictwo związane jest z medium światłowodowym po jakim pracują jak i dystansem na jaki są  w stanie przetransmitować sygnał.

SFP SX to wkładki pracujące na długości fali 850nm przesyłające sygnał w światłowodzie wielomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 550 metrów. Nietypowym rozwiązaniem jest moduł SFP SX+ pracujący na fali 1310nm i będący w stanie przenieść sygnał na odległość 2km. Rączka służąca do zablokowania modułu optycznego w urządzeniu typu switch, router  ma czarne lub beżowe oznaczenie.

SFP LX to wkładki pracujące na długości fali 1310nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 20 kilometrów. Rączka służąca do zablokowania modułu optycznego w urządzeniu typu switch, router  jest charakterystycznego koloru niebieskiego.

SFP EX to wkładki pracujące na długości fali 1550nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 40 kilometrów.

SFP ZX to wkładki pracujące na długości fali 1550nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 80 kilometrów.

SFP ZX+ to wkładki pracujące na długości fali 1550nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 120 kilometrów.

Dwukierunkowe moduły optyczne SFP 1.25G WDM - Moduły optyczne BiDi (BiDirectional) SFP transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex). Jest to możliwe z uwagi na transmisję odbywającą się po dwóch różnych długościach fal. Dzięki temu już na poziomie modułu optycznego jesteśmy w stanie zredukować ilość włókien potrzebnych do przesłania sygnału.

Moduły optyczne SFP 1.25G CWDM (ang. Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Moduły optyczne CWDM SFP transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm) z odstępem co 20nm, dając w ten sposób 18kanałów transmisyjnych . Moduły CWDM wykorzystywane są głównie w technologiach xWDM w celu optymalizacji włókien światłowodowych.

Moduły optyczne SFP 1.25G DWDM (ang. Dense Wavelength Division Multiplexing)
Moduły optyczne DWDM SFP występują w wersji 100GHz (40kanałów transmisyjnych) Umożliwiają transmisję z przedziału od 1565.5nm do 1528.77nm. Z uwagi na niewielkie odstępy między poszczególnymi długościami fal, które wynoszą ok. 0.8nm stosuję się nomenklaturę przydzielania im kanału, który to odpowiada konkretnej długości fali. Moduły DWDM wykorzystywane są głównie w technologiach xWDM w celu optymalizacji włókien światłowodowych.