Filtry:

Typ modułu

więcej... mniej

Przepływność

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne QSFP+

Widok
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Model LO-QSP-40G-SR4

Wkładka 40GBASE-SR4 LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ SR4 40Gbs 850nm MPO DDM MMF 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na fali dł.850 nm, przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps Ethernet na odległość 150 m. Złącze optyczne MPO 12. Wkładka zgodna ze specyfikacją MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla: CISCO 40GBASE-SR4, ARISTA QSFP-40G-SR4, Alcatel-Lucent QSFP-40G-SR, Ciena QSFP-SR4, EXTREME 40GB-SR4-QSFP, Check Point CPAC-TR-40SR-SSM160-QSFP, D-LINK DEM-QX01Q-SR4, EDGE OPTICS ET6401-SR4, Fortinet FG-TRAN-QSFP+SR, HPE H3C JG325A, Huawei QSFP-40G-SR4, INTEL E40GQSFPSR, JUNIPER QSFPP-40GBASE-SR4, IBM Lenovo 00D9865, MELLANOX MC2210411-SR4, MikroTik Q+85DMTP150D, ..... 

Moduł optyczny QSFP+ SR4 Transceiver QSPF+ 40Gbs SR4 współpracujący ze światłowodem wielomodowym MMF (transmisja typu "duplex"), pracuje w oparciu o 4 lasery 850 nm 10 Gbps, przesyłając dane z prędkością 40 Gbps na odległоść 150m. Posiada...
Price without tax 184,47 zł (brutto)
Price without tax 184,47 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G ER4 1310nm SM LC DDM 30km

Model LO-QSP-40G-ER

Moduł optyczny Lightoptics LO-QSP-40G-ER -QSFP+ 40G ER4 1310nm SM LC DDM 30km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 44,6 Gbps na odległоść 30 km.

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP-40G-ER -QSFP+ 40G ER4 1310nm SM LC DDM 30km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 44,6 Gbps na odległоść 30 km.
Price without tax 3 547,50 zł (brutto)
Price without tax 3 547,50 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km

Model LO-QSP-40G-LR4-10

Wkładka QSFP+ 40G LR4

Moduł optyczny 40GBASE-LR4 LO-QSP-40G-LR4-10 - QSFP+ LR4 40 Gbps 1310nm LC DDM SMF 10km  współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), 4x10Gb/s CWDM DFB (1271, 1291, 1311, 1331nm). Przesyła dane z prędkością 40 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla:
 Alcatel-Lucent QSFP-40GE-LR, Cisco QSFP-40GE-LR4, Ciena QSFP-LR4, Dell 430-4917, D-Link DEM-Q2810Q-LR4, Extreme 40GB-LR4-QSFP, Huawei QSFP-40G-LR4, Juniper QSFPP-40GBASE-LR4, Mellanox MC2210511-LR4, Palo Alto PAN-40G-QSFP-LR4,..

Moduł optycznyLightoptics LO-QSP-40G-LR4-10 -QSFP+ 40G LR4 1310nm SM LC DDM 10km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 10 km.
Price without tax 851,40 zł (brutto)
Price without tax 851,40 zł (netto)
Dostępność: Na zamówienie
Wybierz opcję

Moduły Optyczne QSFP+

QSFP+ 40G (Quad Small Form-factor Pluggable) umożliwiają transmisję danych z prędkością 40 Gbit/s wysyłające dane poprzez 4 kanały transmisyjne (4x10G). Transceivery QSFP produkowane są według standardu MSA (Multi-Source Agreement), a konkretnie według specyfikacji SFF-8436 jak również spełniają wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. Najczęściej stosowane są do pracy w protokole komunikacyjnym Ethernet, w urządzeniach takich jak np. switch, router. (Moduły światłowodowe QSFO+ stosowane są również w rozwiązaniach, w których za pomocą karty na slot PCIe  - PCI Express wyposażonych w sloty QSFP+ mamy możliwość instalacji tejże wkładki QSFP+ 40G). Moduły QSFP+ również występują w wersji ze wsparciem sygnału OTU4, które to znajdują zastosowanie w technologiach xWDM.

Podział modułów QSFP+ 40G

QSFP+ 40G SR [Short Range]  transmitują dane po wielomodowym włóknie światłowodowym (MultiMode) na odległość do 300 metrów.  Wkładki SR wyposażone są w konektor MTP/MPO, gdzie sygnał transmitowany jest po czterech osobnych włóknach na długości 850nm. W rzeczywistości sygnał nadawany jest po 4 włóknach optycznych i odbierany po 4 włóknach optycznych toteż łącznie wykorzystywanych jest do transmisji aż 8 włókien wielomodowych.
QSFP+40G SR

QSFP+ 40G LR [Long Range] transmitują dane po jednomodowym włóknie światłowodowym (SingleMode) na odległość do 20km, złącze LC.
QSFP+ 40G PLR4 zwane również QSFP-4X10G-LR lub QSFP+40G LR4 PSM - transmitują dane po jednomodowym włóknie światłowodowym (SingleMode) na odległość do 10km, złącze MPO

QSFP+ 40G ER [Extended Range]  transmitują dane po jednomodowym włóknie światłowodowym (SingleMode) na odległość do 40km.

Wkładki LR  oraz ER wyposażone są w konektor LC, gdzie sygnał transmitowany jest po 4 czterech długościach fal [1270, 1290, 1310, 1330nm]. W samym module optycznym jest zabudowany MUX/DEMUX dzięki czemu sygnał transmitowany jest jedynie po dwóch włóknach optycznych.

 QSFP+LR ER laser

Kable optyczne 40G QSFP+

40 QSFP AOC  [Acive Optical Cable] to dwa moduły spięte kablem optycznym o długości do 100m zapewniające ekonomiczne stosowane np. w serwerowni.

40G QSFP DAC [Direct Attach Cable] to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości do 7 metrów zapewniające ekonomiczne rozwiązanie na krótkim dystansie stosowane np. w serwerowni.

40G Splitter [QSFP+ do 4x SFP+] to  kabel optyczny lub miedziany wyposażony z jednej strony w interfej 40G QSFP+, który to  rozgałęzia się  na cztery interfejsy SFP+. ( Kabel 40G typu splitter zwany również potocznie "ośmiorniczką")