Patchcordy Multimode (OM3)

Widok
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:3m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-003
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 3,27 $ (brutto)
Price without tax 3,27 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord  LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:5m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-005
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 3,91 $ (brutto)
Price without tax 3,91 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość 1m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-001
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 2,63 $ (brutto)
Price without tax 2,63 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC,...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, Multimode OM3 Duplex, długość:2m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-002
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność
Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 2,95 $ (brutto)
Price without tax 2,95 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

Ogólna charakterystyka światłowodowych patchcordów wielomodowych

Patchcordy multimode MM zbudowane m.in. z włókien: OM1, OM2, OM3 oraz OM4 (nazewnictwo przyjęte według specyfikacji IEC (International Electrotechnical Commission). Dostępne w wersji duplex (dwuwłóknowe) w długościach 1m, 2m, 3m, 5m.
Światłowody wielomodowe (ang. Multi Mode Fiber, MMF) charakteryzują się większa średnicą rdzenia od światłowodów jednomodowych i wynosi ona 50 lub 62,5 mikrometra. W światłowodzie wielomodowym fala o takiej samej długości fali może rozchodzić się wieloma drogami zwanymi modami, stąd nazwa światłowód wielomodowy. Prędkość ruchu modów wzdłuż falowodu może być różna, powodując zniekształcenie (rozmycie) impulsu (dyspersja modowo), a co za tym idzie, ograniczenie prędkości transmisji lub odległości transmisji, dlatego też włókna wielomodowe mają zastosowanie na krótkich dystansach (np. w obrębie budynku).

Patchcordy multimode LightOptics to wysokiej jakości duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach (UPC – złącze z ferrulą polerowaną na płasko). Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego

Cechy patchcodów

- niskie straty wtrąceniowe,
- wysokie straty odbiciowe,
- doskonała wytrzymałość mechaniczna,
- niezawodna praca,
- powtarzalność

Uproszczone zestawienie określanych przez normę IEC kategorii światłowodów wielomodowych
- kategoria OM1 – średnica rdzenia 50 lub 62,5mikrometra, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 275m, dla 1300nm - 550m
- kategoria OM2 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 550m, dla 1300nm - 2000m
- kategoria OM3 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 1100m, dla 1300nm - 550m
- kategoria OM4 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 1100m, dla 1300nm - 550m