Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Kompatybilność

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne SFP+ 10G

Widok
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-SP-10G-SR

Moduł optyczny 10GBASE-SR LO-SP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na fali dł.850 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 300 m. Złącze optyczne LC duplex. Wkładka zgodna ze specyfikacją MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla: CISCO SFP-10G-SR, EXTREME 10301, D-LINK DEM-431XT-DD, EDGE OPTICS S+85DLC03D, INTEL E10GSFPSR, JUNIPER EX-SFP-10GE-SR, NETGEAR AXM761, MELLANOX MFM1T02A-SR, TP-LINK TXM431-SR, SFP-10GE-SR,...

Moduł optyczny SFP+ SR Moduł SFP+ SR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 300 m. Pracuje na długości fali TX 850 nm,  dioda odbiorcza RX 850 nm,...
Price without tax 46,20 zł (brutto)
Price without tax 46,20 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR

Moduł optyczny 10GBASE-LR LO-SP-10G-LR -SFP+ LR 10 Gbps 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla:
Alcatel SFP-10G-LR, Brocade 10G-SFPP-LR, Cisco SFP-10G-LR, Ciena XCVR-S10V31, Dell 330-2404, D-Link DEM-432XT-DD, Extreme 10302, HP* serii X130, Huawei SFP-10G-LR (02310QDJ), IBM BN-CKM-SP-LR, Juniper EX-SF-10GE-LR, Mellanox MFM1T02A-LR, Netgear AMX762, Palo Alto PAN-SFP-PLUS-LR Ubiquiti UF-SM-10G, SFP-10GE-LR,...

Moduł optyczny SFP+ LR Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada typ...
Price without tax 67,20 zł (brutto)
Price without tax 67,20 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-20

Moduł optyczny SFP+ WDM 10GBase-BX LightOptics: LO-SP-10G-3S2-20 - SFP+ BiDi/WDM 10Gbps Tx1330nm /Rx1270nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka 10G SFP+ BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1330 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1270 nm. Współpracuje z przełącznikami, serwerami. Zgodna z MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SP-10G-2S3-20

Zamiennik m.in. dla: Cisco SFP-10G-BXD-I, SFP-10G-BX20D-I, Brocade 10G-SFPP-BXD-20K, Ciena 12821, Dell 331-5310, GP-SFP-10GBX-D-20, D-Link DEM-436XT-BXD, DEM-432XT-DD, Extreme 10GB-BX20-D, Huawei SFP-10G-BXD2, Juniper  EX-SFP-10GE-BX32-20, MikroTik  S+32LC10D, ...

Moduł optyczny SFP+ WDM 10GBase-BX model LO-SP-10G-3S2-20 -SFP+ BiDi 10 Gbps Tx 1330nm Rx 1270nm LC SMF DDM 20km współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps...
Price without tax 100,80 zł (brutto)
Price without tax 100,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-20

Moduł optyczny SFP+ WDM 10GBase-BX LightOptics: LO-SP-10G-2S3-20 - SFP+ BiDi/WDM 10Gbps Tx1270nm /Rx1330nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka 10G SFP+ BiDi przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1270 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1330 nm. Współpracuje z przełącznikami, serwerami. Zgodna z MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SP-10G-3S2-20

Zamiennik m.in. dla: Cisco SFP-10G-BX20U, Brocade 10G-SFPP-BXD-20K, Ciena 12787, Dell 331-5310, GP-SFP-10GBX-D-20, D-Link DEM-436XT-BXU, DEM-432XT-DD, Extreme 10GB-BX20-U, Huawei SFP-10G-BXU2, Juniper  EX-SFP-10GE-BX23-20, MikroTik  S+32LC10D, ...

Moduł optyczny SFP+ WDM 10GBase-BX model LO-SP-10G-2S3-20 -SFP+ BiDi 10 Gbps Tx 1270nm Rx 1330nm LC SMF DDM 20km współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps...
Price without tax 100,80 zł (brutto)
Price without tax 100,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł SFP+ do HP - SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł SFP+ do HP - SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-SR

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) do urządzeń HP, Aruba i 3Com współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m, pracuje na długości fali 850 nm. Złącze optyczne LC duplex. Zgodne ze standardem MSA (Multi-Source Agreement). Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9150A, oraz Aruba J9150D.

Moduł optyczny SFP+ SR do urządzeń HP (ARUBA) Moduł SFP+ SR model: LO-HPSP-10G-SR przeznaczony do urządzeń HP, Aruba, 3Com transmituje dane z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM), przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do...
Price without tax 50,40 zł (brutto)
Price without tax 50,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-10 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 100,80 zł (brutto)
Price without tax 100,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SP-10G-LR-20

Moduł optyczny LighOptics LO-SP-10G-LR-20 -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 20 km. Złącze optyczne LC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Wkładka współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Moduł optyczny SFP+ LR 20  Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada...
Price without tax 75,60 zł (brutto)
Price without tax 75,60 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny  SFP+ 10G TX...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ 10G TX UTP 20m

Model LO-SP-10G-RJ

Moduł TX LightOptics LO-SP-10G- SFP+ 10G RJ45 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 10Gbps na odległość do 20m.

Moduł SFP+ 10G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP+ (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP+. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w...
Price without tax 218,40 zł (brutto)
Price without tax 218,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-10 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 100,80 zł (brutto)
Price without tax 100,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny  SFP+ ER...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ ER 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Model LO-SP-10G-ER

Moduł optyczny 10GBASE-ER LO-SP-10G-ER -SFP+ ER 10 Gbps 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1550 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość do 40 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.


Zamiennik m.in. dla:
 Alcatel SFP-10G-ER, Brocade 10G-SFPP-LR, Cisco SFP-10G-LR, Ciena XCVR-S40V55, Dell 430-4585, Extreme 10309, 10GB-ER-SFPP, Huawei
S4017484-TX, IBM BN-CKM-SP-ER, Juniper EX-SF-10GE-ER, LENOVO BN-CKM-SP-ER, Palo Alto PAN-SFP-PLUS-ER,...

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 394,80 zł (brutto)
Price without tax 394,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny  SFP+ ZR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ ZR 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 80km

Model LO-SP-10G-ZR

Moduł optyczny Light Optics LO-SP-10G-ZR -SFP+ ZR 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 80 km. SFP-10GE-ZR

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 798,00 zł (brutto)
Price without tax 798,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1510nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C51-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C51-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1510nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 819,00 zł (brutto)
Price without tax 819,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1610nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-C61-70
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C61-70 -SFP+ CWDM 10G 70km 1610nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 70km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 1 113,00 zł (brutto)
Price without tax 1 113,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1490nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C49-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C49-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1490nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 819,00 zł (brutto)
Price without tax 819,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-C29-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C29-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 323,40 zł (brutto)
Price without tax 323,40 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1610nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C61-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C61-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1610nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 819,00 zł (brutto)
Price without tax 819,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C59-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C59-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 819,00 zł (brutto)
Price without tax 819,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1470nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C47-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C47-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1470nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 819,00 zł (brutto)
Price without tax 819,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję

MODUŁY OPTYCZNE SFP+

Moduły SFP+ (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) to wkładki światłowodowe obsługujące przepływności od 4 Gbit/s do  32 Gbit/s. Najbardziej popularne interfejsy wspierają prędkości 10 Gigabit Ethernet jak i również coraz bardziej powszechne stają się interfejsy 16Gbit/s Fibre Channel.

Wkładka SFP+  jest ulepszoną wersją modułu SFP z uwagi na wsparcie dla wyższych przepływności wymaganych wraz z rozwojem technologii oraz ciągłym wzrostem zapotrzebowania na pasmo przesyłania danych urządzeniach sieciowych takich jak: przełączniki, routery, konwertery, firewall itp.

PARAMETRY PRACY WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH SFP+

Wkładki optyczne pracują na kablu światłowodowym: wielomodowym (MMF- MultiMode Fiber) i jednomodowym (SMF- SingleMode Fiber), transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Maksymalny dystans na jaki jesteśmy w stanie przetransmitować sygnał bez użycia punktów regeneratrów (punkt-punkt) to przy użyciu medium wielomodowego jest to 300 metrów. Natomiast dla modułów jednomodowych jest to dystans do 80km. 

PODZIAŁ MODUŁÓW SFP+

Moduły światłowodowe potocznie zwane „szarymi” 
Transmisja odbywa się po dwóch włóknach światłowodowych (duplex). Moduły wysyłają i odbierają sygnał na tej samej długości fali niemniej jednak odbywa się to po dwóch fizycznie oddzielnych włóknach, dzięki czemu transmisja nie ulega zakłóceniu. Moduły „szare” pracują na długościach fal 850nm/ 1310nm /1550nm.

Dwukierunkowe moduły optyczne SFP+ 10G WDM
Moduły optyczne BiDi (BiDirectional) SFP+ transmitują dane po jednym włóknie światłowodowym (simplex). Jest to możliwe z uwagi na transmisję odbywającą się po dwóch różnych długościach fal. Dzięki temu już na poziomie modułu optycznego jesteśmy w stanie zredukować ilość włókien potrzebnych do przesłania sygnału.

Moduły optyczne SFP+ 10G CWDM (ang. Coarse Wavelength Division Multiplexing)
Moduły optyczne CWDM SFP+ transmitują dane w drugim i trzecim oknie transmisyjnym (1270-1610nm) z odstępem co 20nm, dając w ten sposób 18kanałów transmisyjnych . Moduły CWDM wykorzystywane są głównie w technologiach xWDM w celu optymalizacji włókien światłowodowych.

Moduły optyczne SFP+ 10G DWDM (ang. Dense Wavelength Division Multiplexing)
Moduły optyczne DWDM SFP+ występują w wersji 100GHz (40kanałów transmisyjnych) oraz 50GHz (80 kanałów transmisyjnych). Umożliwiają transmisję z przedziału od 1565.5nm do 1528.77nm. Z uwagi na niewielkie odstępy między poszczególnymi długościami fal, które wynoszą ok. 0.8nm stosuję się nomenklaturę przydzielania im kanału, który to odpowiada konkretnej długości fali. Moduły DWDM wykorzystywane są głównie w technologiach xWDM w celu optymalizacji włókien światłowodowych.

10G Twinax SFP+
Moduły Twinax SFP+ to dwa moduły spięte kablem miedzianym o długości od 1metr do 7 metrów zapewniające ekonomiczne rozwiązanie na krótkim dystansie stosowane głównie w serwerowni.

ZAMIENNIKI TRANSCEIVERÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH

Cenione są za swoją niezawodność oraz atrakcyjną cenę, która jest znacząco niższa od oryginalnych wkładek SFP+ wiodących producentów sprzętu sieciowego. Objęte są gwarancją producenta.

DOSTĘPNOŚĆ WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH LIGHTOPTICS

Posiadamy lokalne stany magazynowe produktów LightOptics, które dają nam możliwość szybkiej realizacji zamówień. Dbamy o to aby zamówiony towar dotarł na czas i miejsce.