Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Długość fali RX

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne SFP+ 10G

Widok
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 20,50 $ (brutto)
Price without tax 20,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-SP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 13,50 $ (brutto)
Price without tax 13,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 40km 10Gb (DFB)

Model LO-SP-10G-3S2-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-40 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 56,00 $ (brutto)
Price without tax 56,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 40km 10Gb (DFB)

Model LO-SP-10G-2S3-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-40 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 40km 10Gb (DFB) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 56,00 $ (brutto)
Price without tax 56,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-20 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 35,00 $ (brutto)
Price without tax 35,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-20 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 35,00 $ (brutto)
Price without tax 35,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-10 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 35,00 $ (brutto)
Price without tax 35,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km. Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9151D lub 455886-B21
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 23,00 $ (brutto)
Price without tax 23,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SP-10G-LR-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR-20 -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 25,00 $ (brutto)
Price without tax 25,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-10 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 35,00 $ (brutto)
Price without tax 35,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1510nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C51-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C51-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1510nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Price without tax 220,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1610nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C61-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C61-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1610nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Price without tax 220,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C59-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C59-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Price without tax 220,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1570nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C57-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C57-40 -SFP+ CWDM 10G 40km 1570nm LC DDM SMF 14dB EML Laser współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Price without tax 220,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1610nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-C61-70
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C61-70 -SFP+ CWDM 10G 70km 1610nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 70km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 320,00 $ (brutto)
Price without tax 320,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 60km 1270nm LC DDM SMF (DFB+ APD)

Model LO-SP-10G-C27-60
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C27-60 -SFP+ CWDM 10G 60km 1270nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 60 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 150,00 $ (brutto)
Price without tax 150,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+ APD)

Model LO-SP-10G-C29-60
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C29-60 -SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 60 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 150,00 $ (brutto)
Price without tax 150,00 $ (netto)
Dostępność: Mała
Moduł optyczny SFP+ CWDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 60km 1310nm LC DDM SMF (DFB+ APD)

Model LO-SP-10G-C31-60
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C31-60 -SFP+ CWDM 10G 60km 1310nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 60 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 150,00 $ (brutto)
Price without tax 150,00 $ (netto)
Dostępność: Mała

MODUŁY OPTYCZNE SFP+ 10G

Moduły 10G w rzeczywistości pracują z prędkością 10,3125 Gb/s. wykorzystując protokół komunikacyjny Ethernet zdefiniowanym w standardzie IEEE 802.ae. W przypadku modułów SFP/SFP+ możemy spotkać się z określeniem mini GBiC, z uwagi na ich poprzedników posiadających dużo większe wymiary, czyli modułów typu GBiC.

Moduły SFP+ 10G są to moduły o małych rozmiarach fizycznych jak i bardzo niskim poborze mocy w związku z tym jesteśmy w stanie osiągnąć dużą gęstość upakowania tego typu interfejsów w danym urządzeniu. Dlatego też na rynku jest dostępnych masę urządzeń, które to mają zabudowany tego typu interfejs. Dodatkowo Ethernet to najbardziej rozpowszechniony protokół komunikacyjny w związku z czym, ta grupa wkładek optycznych jest najczęściej stosowaną optyką.

KATEGORIE TRANSCEIVERÓW SFP+ 10G

Moduły światłowodowe SFP+ 10G potocznie zwane „szarymi”, to moduły ,w których transmisja odbywa się po dwóch włóknach światłowodowych (duplex). Moduły SFP+ „szare” są często kategoryzowane jako SR, LR, ER bądź ZR. To nazewnictwo związane jest z medium światłowodowym po jakim pracują jak i dystansem na jaki są  w stanie przetransmitować sygnał.

SFP+ SR [Short Range] to wkładki pracujące na długości fali 850nm przesyłające sygnał w światłowodzie wielomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 300 metrów.

SFP+ LR [Long Range] to wkładki pracujące na długości fali 1310nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 10 kilometrów.

SFP+ ER [Extened Range] to wkładki pracujące na długości fali 1550nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 40 kilometrów.

SFP+ ZR [Ze Best Range] to wkładki pracujące na długości fali 1550nm przesyłające sygnał w światłowodzie jednomodowym. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 80 kilometrów.

SFP+ CWDM – to wkładki pracujące na długościach fali tzw. CWDM z zakresu (1270-1610nm): 1270nm, 1290nm, 1310nm, 1330nm, 1350nm, 1370nm, 1390nm, 1410nm, 1430nm, 1450nm, 1470nm, 1490nm, 1510nm, 1530nm, 1550nm. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 70km.

SFP+ DWDM – to wkładki pracujące na długościach fali tzw. DWDM z przedziału od 1565.5nm do 1528.77nm, opisywane są zazwyczaj nr kanału i długością fali (a czasami również częstotliwością)  np. ch57 – 1531,90nm, 195,7THz. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 80km. DWDM to technologia pozwalająca na osiągnięcie największych możliwości zwielokrotniania. Wkładki SFP+ DWDM stosowane są w systemach w których występuje potrzeb oszczędnego wykorzystania ilości włókien światłowodowych.

SFP+ BiDi (BiDirectional) to wkładki  transmitujące dane po jednym włóknie światłowodowym jednomodowym (simplex), pracujące na długościach fal: 1270nm i 1330nm. Wkładki te są w stanie przenieść sygnał na odległość 60 kilometrów.