Filtry:

Przepływność

więcej... mniej

Typ modułu

więcej... mniej

Dystans [km]

więcej... mniej

Długość fali TX [nm]

więcej... mniej

Typ złącza

więcej... mniej

Medium transmisyjne

więcej... mniej

Typ transmisji

więcej... mniej

Cena

więcej... mniej

Kompatybilność

więcej... mniej
Filter

Moduły optyczne SFP+ do HP

Widok
SFP+ 10G SR do HP/Aruba...
Szybki podgląd

SFP+ 10G SR do HP/Aruba 850nm LC DDM MMF 300m

Model LO-HPSP-10G-SR

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) do urządzeń HP, Aruba i 3Com współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m, pracuje na długości fali 850 nm. Złącze optyczne LC duplex. Zgodne ze standardem MSA (Multi-Source Agreement). Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9150A, Aruba J9150D, oraz z HP BladeSystem

Moduł optyczny SFP+ SR do urządzeń HP (ARUBA) Moduł SFP+ SR model: LO-HPSP-10G-SR przeznaczony do urządzeń HP, Aruba, 3Com transmituje dane z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM), przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do...
Price without tax 72,00 zł (brutto)
Price without tax 72,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP+ LR 10G do HP/Aruba...
Szybki podgląd

SFP+ LR 10G do HP/Aruba 1310nm LC DDM SMF 10km

Model LO-HPSP-10G-LR

Moduł optyczny LighOptics LO-HPSP-10G-LR -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) do urządzeń HP - współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC duplex. Zgodny ze standardem MSA (Multi-Source Agreement).Wkładka współpracuje z urządzeniami HP jak np. przełącznik, router, serwerWybierz ten moduł jeżeli szukasz zamiennika do wkładki  HP J9151A,  HP J9151D lub wkładki kompatybilnej z HP J9151D lub 455886-B21

Moduł optyczny SFP+ LR do urządzeń HP Moduł SFP+ LR model: LO-HPSP-10G-LR przeznaczony do urządzeń HP transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na...
Price without tax 76,50 zł (brutto)
Price without tax 76,50 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP+ 10G TX UTP 80m (do HP...
Szybki podgląd

SFP+ 10G TX UTP 80m (do HP i Aruba)

Model LO-HPSP-10G-RJ

Moduł TX LightOptics LO-HPSP-10G- SFP+ 10G RJ45 TX UTP do HP/Aruba, przesyła informacje z prędkością do 10Gbps na odległość do 20m.

Moduł optyczny 10GBASE-TX LO-SP-10G-RJ -SFP+ TX 10 Gbps RJ45  20m, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 20 m. Złącze optyczne RJ45. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Kompatybilne z HP i Aruba. W uwagach do zamówienia prosimy o podanie dokładnych modeli urządzeń, w których będą instalowane wkładki. Informacja potrzebna zaprogramowania kompatybilnych wkładek.

Moduł optyczny  10GBASE-TX  LO-SP-10G-RJ - SFP+ TX  10 Gbps RJ45  20m, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 20 m. Złącze optyczne RJ45. Transceiver zgodny z MSA,  współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik,...
Price without tax 558,00 zł (brutto)
Price without tax 558,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
SFP+ 10G BiDi do HP/Aruba...
Szybki podgląd

SFP+ 10G BiDi do HP/Aruba Tx1270nm/ Rx1330nm LC SMF DDM 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-HPSP-10G-2S3-20

Moduł optyczny SFP+ BiDi 10Gbs Tx1270nm/ Rx1330nm LC DDM jednomodowy 20km z DDM do urządzeń HP, Aruba i 3Com współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "simplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość do 10km, pracuje na długości fali Tx1270nm/ Rx1330nm. Złącze optyczne 1x LC/UPC. Zgodna ze standardem MSA (Multi-Source Agreement). Kompatybilna z HP i Aruba.

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-2S3-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1270nm /Rx1330nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością...
Price without tax 216,00 zł (brutto)
Price without tax 216,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję
SFP+ 10G BiDi do HP/Aruba...
Szybki podgląd

SFP+ 10G BiDi do HP/Aruba Tx1330nm/ Rx1270nm LC SMF DDM 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-HPSP-10G-3S2-20

Moduł optyczny SFP+ BiDi 10Gbs Tx1330nm/ Rx1270nm LC DDM jednomodowy 20km z DDM do urządzeń HP, Aruba i 3Com współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "simplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość do 10km, pracuje na długości fali Tx 1330nm, Rx 1270nm. Złącze optyczne 1x LC/UPC. Zgodna ze standardem MSA (Multi-Source Agreement). Kompatybilna z HP i Aruba.

Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-3S2-20 - SFP+ 10 Gbps BiDi/WDM Tx1330nm /Rx1270nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) do urządzeń HP współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością...
Price without tax 216,00 zł (brutto)
Price without tax 216,00 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję

MODUŁY OPTYCZNE SFP+

Moduły SFP+ (Enhanced Small Form-Factor Pluggable) to wkładki światłowodowe wspierają prędkości 10 Gigabit Ethernet

Wkładka SFP+  jest ulepszoną wersją modułu SFP z uwagi na wsparcie dla wyższych przepływności wymaganych wraz z rozwojem technologii oraz ciągłym wzrostem zapotrzebowania na pasmo przesyłania danych urządzeniach sieciowych takich jak: przełączniki, routery, konwertery, firewall itp.

PARAMETRY PRACY WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH SFP+

Wkładki optyczne pracują na kablu światłowodowym: wielomodowym (MMF- MultiMode Fiber) i jednomodowym (SMF- SingleMode Fiber).

PODZIAŁ MODUŁÓW SFP+

Moduły światłowodowe potocznie zwane „szarymi” 
Transmisja odbywa się po dwóch włóknach światłowodowych (duplex). Moduły wysyłają i odbierają sygnał na tej samej długości fali niemniej jednak odbywa się to po dwóch fizycznie oddzielnych włóknach, dzięki czemu transmisja nie ulega zakłóceniu. Moduły „szare” pracują na długościach fal 850nm/ 1310nm /1550nm.

SFP+ SR - to moduł pracujący na długości fali 850nm, który pracuje na dystansie do 300m, dedykowany jest do pracy na włóknach wielomodowych.

SFP+ lR - to moduł pracujący na długości fali 130nm, który pracuje na dystansie do 10km, dedykowany jest do pracy na włóknach jednomodowych.

Świetnie sprawdzają się jako niezawodne zamienniki modułów HP. 

ZAMIENNIKI TRANSCEIVERÓW W ATRAKCYJNYCH CENACH

Cenione są za swoją niezawodność oraz atrakcyjną cenę, która jest znacząco niższa od oryginalnych wkładek SFP+ wiodących producentów sprzętu sieciowego. Objęte są gwarancją producenta.

DOSTĘPNOŚĆ WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH LIGHTOPTICS

Posiadamy lokalne stany magazynowe produktów LightOptics, które dają nam możliwość szybkiej realizacji zamówień. Dbamy o to aby zamówiony towar dotarł na czas i miejsce.