Patchcordy Kable MPO MPO-MPO

Widok
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, 12 krosowanych włókien OM4, 5m

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-005
Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4
LightOptics LO-D-MPO-MPO-OM4B to wielomodowy 12 włóknowy patchcord o bardzo niskich stratach wtrąceniowych do bezpośredniego połączenia modułów optycznych SR4 40G/100G. Posiada certyfikaty ISO9001 i 14001, ROHS, Wyposażony w złącza typu MPO/UPC na obu...
Price without tax 40,90 $ (brutto)
Price without tax 40,90 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, 12 krosowanych włókien OM4, 1m

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-001

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4

LightOptics LO-D-MPO-MPO-OM4B to wielomodowy 12 włóknowy patchcord o bardzo niskich stratach wtrąceniowych do bezpośredniego połączenia modułów optycznych SR4 40G/100G. Posiada certyfikaty ISO9001 i 14001, ROHS, Wyposażony w złącza typu MPO/UPC na obu...
Price without tax 29,90 $ (brutto)
Price without tax 29,90 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, 12 krosowanych włókien OM4, 3m

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-003
Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4
LightOptics LO-D-MPO-MPO-OM4B to wielomodowy 12 włóknowy patchcord o bardzo niskich stratach wtrąceniowych do bezpośredniego połączenia modułów optycznych SR4 40G/100G. Posiada certyfikaty ISO9001 i 14001, ROHS, Wyposażony w złącza typu MPO/UPC na obu...
Price without tax 32,30 $ (brutto)
Price without tax 32,30 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, 12 krosowanych włókien OM4, 10m

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-010

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4

LightOptics LO-D-MPO-MPO-OM4B to wielomodowy 12 włóknowy patchcord o bardzo niskich stratach wtrąceniowych do bezpośredniego połączenia modułów optycznych SR4 40G/100G. Posiada certyfikaty ISO9001 i 14001, ROHS, Wyposażony w złącza typu MPO/UPC na obu...
Price without tax 54,50 $ (brutto)
Price without tax 54,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
  • Nowy