Elementy pasywne patchcordy - kable MPO MPO -˃ LC / Ośmiornica

Widok
Patchcord OM4, MPO-F –...
Szybki podgląd

Patchcord OM4, MPO-F – 8xLC/UPC, dł. 3m, rozdzielacz (ośmiornica)

Model LO-D-MPO-8LCU-OM4-003

Kabel Breakout do rozszycia transmisji: 40G SR4 na 4x10G lub 100G SR4 na 4x25G; Złącza MPO-8xLCU; Zwany również ośmiornicą, Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4

Kable typu breakout MPO- 8x LC/UPC to optymalna wydajność oraz odpowiedz na coraz większe szerokości pasma wymagane np. w centrach danych. Kable przeznaczone są do bezpośredniego/rozszycia połączenia: 40G SR4 na 4x10G oraz 100G SR4 na 4x25G Nasze kable...
Price without tax 130,00 zł (brutto)
Price without tax 130,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord OM4, MPO-F –...
Szybki podgląd

Patchcord OM4, MPO-F – 8xLC/UPC, dł. 1m, rozdzielacz (ośmiornica)

Model LO-D-MPO-8LCU-OM4-001

Kabel Breakout do rozszycia transmisji: 40G SR4 na 4x10G lub 100G SR4 na 4x25G; Złącza 1xMPO- 4xLCU Duplex (8xLCU);Zwany również ośmiornicą; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4

Kable typu breakout MPO- 8x LC/UPC to optymalna wydajność oraz odpowiedz na coraz większe szerokości pasma wymagane np. w centrach danych. Kable przeznaczone są do bezpośredniego/rozszycia połączenia: 40G SR4 na 4x10G oraz 100G SR4 na 4x25G Nasze kable...
Price without tax 107,60 zł (brutto)
Price without tax 107,60 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord OM4, MPO-F –...
Szybki podgląd

Patchcord OM4, MPO-F – 8xLC/UPC, dł. 5m, rozdzielacz (ośmiornica)

Model LO-D-MPO-8LCU-OM4-005

Kabel Breakout do rozszycia transmisji: 40G SR4 na 4x10G lub 100G SR4 na 4x25G; Złącza MPO-8xLCU; Zwany również ośmiornicą, Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4

Kable typu breakout MPO- 8x LC/UPC to optymalna wydajność oraz odpowiedz na coraz większe szerokości pasma wymagane np. w centrach danych. Kable przeznaczone są do bezpośredniego/rozszycia połączenia: 40G SR4 na 4x10G oraz 100G SR4 na 4x25G Nasze kable...
Price without tax 151,60 zł (brutto)
Price without tax 151,60 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny