Kable MPO

Model: LO-D-MPO-MPO-OM4B-003
Duża dostępność
159,89 zł / netto 159,89 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-MPO-OM4B-001
Duża dostępność
148,01 zł / netto 148,01 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-MPO-OM4B-010
Duża dostępność
269,78 zł / netto 269,78 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-MPO-OM4B-005
Duża dostępność
202,46 zł / netto 202,46 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-8LCU-OM4-005
Duża dostępność
193,05 zł / netto 193,05 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-8LCU-OM4-001
Mała dostępność
148,50 zł / netto 148,50 zł / brutto
Model: LO-D-MPO-8LCU-OM4-003
Mała dostępność
178,20 zł / netto 178,20 zł / brutto

PARCHCORDY MPO 12

Wielomodowe 12 włóknowe patchcord o bardzo niskich stratach wtrąceniowych do bezpośredniego połączenia modułów optycznych takich jak: SR4 40G/100G. Wyposażone w złącza typu MPO na obu końcach. zalecany do zastosowań w centrach danych o dużej gęstości.

Złącza MPO - MPO, 12 krosowanych włókien typu OM4 w jednym patchcordzie o średnicy 3 mm

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty