Elementy pasywne patchcordy jednomodowe SM

Wybierz podkategorię

Widok
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 1m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-001

Patchcord światłowodowy jednomodowy G.657A1, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - LC/UPC (niebieskie) długości 1 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z 2-óch włókien G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 1 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania...
Price without tax 17,17 zł (brutto)
Price without tax 17,17 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM G.657A1, duplex, dł. 1m

Model LO-D-LCU-SCA-657A1-001

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/APC o długości 1m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 1m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania...
Price without tax 12,06 zł (brutto)
Price without tax 12,06 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM G.657A1, duplex, dł. 3m

Model LO-D-LCU-SCA-657A1-003

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/APC o długości 3m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 3m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania...
Price without tax 13,24 zł (brutto)
Price without tax 13,24 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/APC-SC/APC SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex, dł. 2m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-002

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 6,15 zł (brutto)
Price without tax 6,15 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM G.657A1 Simplex, dł. 2m jednomodowy

Model LO-S-LCU-SCA-657A1-002

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 7,10 zł (brutto)
Price without tax 7,10 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 3m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-003

Patchcord światłowodowy jednomodowy G.657A1, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - LC/UPC (niebieskie) długości 3 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy wykonany z 2-óch włókien G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 3 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego....
Price without tax 17,55 zł (brutto)
Price without tax 17,55 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-SCA-657A1-002

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/APC o długości 2m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 2m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania...
Price without tax 12,63 zł (brutto)
Price without tax 12,63 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/APC, SM G.657A1 Simplex, dł. 5m jednomodowy

Model LO-S-LCU-SCA-657A1-005

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów, długość 5m

Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Długość 5m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania...
Price without tax 8,04 zł (brutto)
Price without tax 8,04 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-002

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach SC/UPC i SC/UPC o długości 2m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 12,30 zł (brutto)
Price without tax 12,30 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 3m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-003

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach SC/UPC i SC/UPC o długości 3m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 3m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 12,87 zł (brutto)
Price without tax 12,87 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-002

Patchcord światłowodowy jednomodowy G.657A1, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - LC/UPC (niebieskie) długości 2 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z 2-óch włókien G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 2 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania...
Price without tax 17,45 zł (brutto)
Price without tax 17,45 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 3m

Model LO-D-LCU-SCU-657A1-003

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 3m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy  LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 3m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 12,87 zł (brutto)
Price without tax 12,87 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 1m

Model LO-D-SCU-SCU-657A1-001

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach SC/UPC i SC/UPC o długości 1m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 1m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 11,59 zł (brutto)
Price without tax 11,59 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-SCU-657A1-002

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 2m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy  LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 2m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 12,30 zł (brutto)
Price without tax 12,30 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 1m

Model LO-D-LCU-SCU-657A1-001

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 1m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy  LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 1m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 11,59 zł (brutto)
Price without tax 11,59 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/APC-SC/APC SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/APC-SC/APC SM G.657A1 Simplex, dł. 1m

Model LO-S-SCA-SCA-657A1-001

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC / APC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 5,87 zł (brutto)
Price without tax 5,87 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 5m

Model LO-D-LCU-SCU-657A1-005

Patchcord światłowodowy jednomodowy włókno G.657A1, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 5m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy  LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 5m . Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/UPC. Służy do...
Price without tax 14,38 zł (brutto)
Price without tax 14,38 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord SC/UPC-SC/APC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord SC/UPC-SC/APC, SM G.657A1 Simplex, dł. 3m jednomodowy

Model LO-S-SCU-SCA-657A1-003

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości jednomodowy simplexowy patchcord światłowodowy SC/UPC - SC/APC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu SC/UPC i SC/APC. Służy do podłączania urządzeń...
Price without tax 6,53 zł (brutto)
Price without tax 6,53 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

PATCHCORDY JEDNOMODOWE

Jeżeli mowa o patchcordach jednomodowych ( singlemode ) to odnosi się to do ścieżki, po której przemieszcza się światło we włóknie optycznym. Włókno jednomodowe z ang. Single Mode Fiber jest włóknem optycznym zaprojektowanym do przenoszenia tylko pojedynczego modu świetlnego o różnych częstotliwościach. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowane zostało zjawisko dyspersji modowej, przez co światłowody jednomodowe w odróżnieniu od wielomodowych dysponują większą szerokością pasma przenoszenia i umożliwiają przesyłanie danych na duże odległości.

NAJPOPULARNIEJSZE RODZAJE WŁÓKIEN JEDNOMODOWYCH

Oprócz standardowych włókien jednomodowych typu G.652 produkowane są również zmodyfikowane chemicznie lub fizycznie włókna o specjalnych właściwościach zmniejszających skutki zjawiska dyspersji chromatycznej. Są to np. włókna z przesuniętą dyspersją i niezerową dyspersją takie jak: 

G.652 A,B,C,D jest to standardowe najbardziej popularne włókno jednomodowe, zoptymalizowane do pracy na fali o długości 1310nm, gdzie charakteryzuje się zerową dyspersją. Praca w paśmie 1550nm jest możliwa, ale wiąże się z wysoką dyspersją

G.653 włókno z przesuniętą dyspersją DS SMF 

G.654 włókno z przesuniętym odcięciem cut-off 

G.655 włókno z przesuniętą niezerową dyspersją

G.657 włókna o małym promieniu gięcia Low bend fiber w odmianach A1,A2,B2,B3–które z punktu widzenia produkcji patchcordów są istotnym atutem. Podkategorie A1 i A2 dedykowane są do transmisji w paśmie 1260-1625nm i kompatybilne są z standardowym włóknem jednomodowym typu G.652.D. Minimalna średnica gięcia dla A1 to 10mm, dla A2 to 7,5mm. Kategoria B, podkategorie B2 i B3 dedykowane są do krótkich transmisji (do 1km) w paśmie 1260-1625nm i ze względu na znacznie mniejszą średnicę pola modu (6,3-9,5um) nie są kompatybilne z G.652.D. Minimalna średnica gięcia dla B2 to 7,5mm, dla B3 to 5mm.