Elementy pasywne patchcordy wielomodowe MM

Widok
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 3m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-003

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 15,47 zł (brutto)
Price without tax 15,47 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 5m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-005

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 18,49 zł (brutto)
Price without tax 18,49 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-002

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 13,95 zł (brutto)
Price without tax 13,95 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 1m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-001

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 12,44 zł (brutto)
Price without tax 12,44 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 1m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-001

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 1m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 1 m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 12,44 zł (brutto)
Price without tax 12,44 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 5m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-005

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 5m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 5m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 18,49 zł (brutto)
Price without tax 18,49 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 3m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-003

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 3m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 3m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 15,47 zł (brutto)
Price without tax 15,47 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 7m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-007

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 7m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 7m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 21,52 zł (brutto)
Price without tax 21,52 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 10m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-010

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 10m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 10m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 28,85 zł (brutto)
Price without tax 28,85 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-SC/UPC MM OM3 Duplex dł. 2m

Model LO-D-LCU-SCU-OM3-002

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i SC/UPC o długości 2m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną. O niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Patchcord światłowodowy wielomodowy LCU-SCU Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - SC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 2m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC/UPC i SC/APC....
Price without tax 13,95 zł (brutto)
Price without tax 13,95 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 7m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-007

Patchcord światłowodowy wielomodowy włókno OM3, duplex (2-żyłowy) o złączach LC/UPC i LC/UPC o długości 7m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3, długości 7m. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych...
Price without tax 21,52 zł (brutto)
Price without tax 21,52 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, MM OM3 duplex, dł. 10m

Model LO-D-LCU-LCU-OM3-010

Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów

Wysokiej jakości wielomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu...
Price without tax 26,06 zł (brutto)
Price without tax 26,06 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

Ogólna charakterystyka światłowodowych patchcordów wielomodowych

Patchcordy multimode MM zbudowane m.in. z włókien: OM1, OM2, OM3 oraz OM4 (nazewnictwo przyjęte według specyfikacji IEC (International Electrotechnical Commission). Dostępne w wersji duplex (dwuwłóknowe) w długościach 1m, 2m, 3m, 5m.
Światłowody wielomodowe (ang. Multi Mode Fiber, MMF) charakteryzują się większa średnicą rdzenia od światłowodów jednomodowych i wynosi ona 50 lub 62,5 mikrometra. W światłowodzie wielomodowym fala o takiej samej długości może rozchodzić się wieloma drogami zwanymi modami, stąd nazwa światłowód wielomodowy. Prędkość ruchu modów wzdłuż falowodu może być różna, powodując zniekształcenie (rozmycie) impulsu (dyspersja modowa), a co za tym idzie, ograniczenie prędkości transmisji lub odległości transmisji, dlatego też włókna wielomodowe mają zastosowanie na krótkich dystansach (np. w obrębie budynku).

Patchcordy multimode LightOptics to wysokiej jakości duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna OM3. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach (UPC – złącze z ferrulą polerowaną na płasko). Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania strukturalnego

Cechy patchcodów

- niskie straty wtrąceniowe,
- wysokie straty odbiciowe,
- doskonała wytrzymałość mechaniczna,
- niezawodna praca,
- powtarzalność

Uproszczone zestawienie określanych przez normę IEC kategorii światłowodów wielomodowych
- kategoria OM1 – średnica rdzenia 50 lub 62,5mikrometra, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 275m, dla 1300nm - 550m
- kategoria OM2 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 550m, dla 1300nm - 2000m
- kategoria OM3 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 1100m, dla 1300nm - 550m
- kategoria OM4 – średnica rdzenia 50, zasięg linku 1Gbps dla 850nm – 1100m, dla 1300nm - 550m