Elementy pasywne Kable MPO kable MPO-MPO

Widok
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, dł. 1m, OM4 12 krosowanych włókien

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-001

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4, długość 1m.

Patchcord MPO-MPO (12j) do wkładek SR4 40G i 100G Patchcord światłowodowy wielomodowy wykonany z 12 krosowanych włókien OM4 o bardzo niskich stratach wtrąceniowych. Zakończony złączami optycznymi MPO/UPC Female-Female na obu końcach. Patchcord o...
Price without tax 134,55 zł (brutto)
Price without tax 134,55 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, dł. 3m, OM4 12 krosowanych włókien

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-003

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4, długość 3m

Patchcord MPO-MPO (12j) do wkładek SR4 40G i 100G Patchcord światłowodowy wielomodowy wykonany z 12 krosowanych włókien OM4 o bardzo niskich stratach wtrąceniowych. Zakończony złączami optycznymi MPO/UPC Female-Female na obu końcach. Patchcord o...
Price without tax 145,35 zł (brutto)
Price without tax 145,35 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, dł. 5m, OM4 12 krosowanych włókien

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-005

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4, długość 5m.

Patchcord MPO-MPO (12j) do wkładek SR4 40G i 100G Patchcord światłowodowy wielomodowy wykonany z 12 krosowanych włókien OM4 o bardzo niskich stratach wtrąceniowych. Zakończony złączami optycznymi MPO/UPC Female-Female na obu końcach. Patchcord o...
Price without tax 184,05 zł (brutto)
Price without tax 184,05 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord MPO- MPO do...
Szybki podgląd

Patchcord MPO- MPO do wkładek 40G/100G SR4, 10m, OM4, 12 krosowanych włókien

Model LO-D-MPO-MPO-OM4B-010

Dla 40G/100G SR4 Transcivers ; MPO 12 włókien w kablu; MPO typu B (Cross Over); Złącza Female-Female; Średnica 3 mm; Włókna zoptymalizowane pod kątem zginania; Izolacja LSZH; Typy włókna OM4, długość 10m.

Patchcord MPO-MPO (12j) do wkładek SR4 40G i 100G Patchcord światłowodowy wielomodowy wykonany z 12 krosowanych włókien OM4 o bardzo niskich stratach wtrąceniowych. Zakończony złączami optycznymi MPO/UPC Female-Female na obu końcach. Patchcord o...
Price without tax 245,25 zł (brutto)
Price without tax 245,25 zł (netto)
Dostępność: Mała
  • Dostępność: Mała
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny