Model: LO-SFP28-SR
Duża dostępność
247,50 zł / netto 247,50 zł / brutto
Model: LO-SFP28-LR
Duża dostępność
391,05 zł / netto 391,05 zł / brutto

WKŁADKI ŚWIATŁOWODOWE TYPU SFP28

Moduły SFP28 to wkładki światłowodowe obsługujące prędkości 10 Gbs i 25 Gbs zwane również mini GBiC, z uwagi na ich poprzedników posiadających dużo większe wymiary, czyli modułów typu transceivery GBiC.

Transceivery SFP28 produkowane są według standardu MSA (Multi-Source Agreement), a konkretnie według specyfikacji SFF-8431, SFF-8432 i SFF-8472, jak również spełniają wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne.

Odpowiadając na pytanie co to jest SFP28 w najprostszy sposób można powiedzieć, że to moduł zbudowany z nadajnika i odbiornika, używany do przejścia z medium światłowodowego na elektryczne i z medium elektrycznego na światłowodowe. Łączy płytę główną  np. przełącznika, routera, karty HBA  lub konwertera mediów oraz kabel sieciowy światłowodowym lub miedzianym. 

PARAMETRY PRACY WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH SFP28

Wkładki optyczne pracują na kablu światłowodowym: wielomodowym (MMF- MultiMode Fiber) i jednomodowym (SMF- SingleMode Fiber), transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Przesyłają sygnał z prędkością do 25,78Gb/s

TYPY MODUŁÓW SFP28

Najpopularniejszym typem SFP28 jest wkładka typu LR przesyłająca sygnał po dwóch jednomodowych włóknach optycznych, na odległość do 10 km. Posiadająca laser typu DFB 1310nm. Jest to wkładka typu dual rate, która może przesyłać sygnał z dwoma prędkościami 10Gbs oraz 25 Gbs. 

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty