Moduły optyczne SFP28

Widok
SFP28 25GBase-LR SM 1310nm...
Szybki podgląd

SFP28 25GBase-LR SM 1310nm 10km LC DUAL RATE 10/25GbE

Model LO-SFP28-LR

Moduł optyczny 15GBASE-LR LO-SFP28-LR -SFP28 25GBase-LR SM 1310nm 10km LC DUAL RATE 10/25GbE  współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 25 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Price without tax 355,50 zł (brutto)
Price without tax 355,50 zł (netto)
Dostępność: Mała
Wybierz opcję

WKŁADKI ŚWIATŁOWODOWE TYPU SFP28

Moduły SFP28 to wkładki światłowodowe obsługujące prędkości 10 Gbs i 25 Gbs zwane również mini GBiC, z uwagi na ich poprzedników posiadających dużo większe wymiary, czyli modułów typu transceivery GBiC.

Transceivery SFP28 produkowane są według standardu MSA (Multi-Source Agreement), a konkretnie według specyfikacji SFF-8431, SFF-8432 i SFF-8472, jak również spełniają wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne.

Odpowiadając na pytanie co to jest SFP28 w najprostszy sposób można powiedzieć, że to moduł zbudowany z nadajnika i odbiornika, używany do przejścia z medium światłowodowego na elektryczne i z medium elektrycznego na światłowodowe. Łączy płytę główną  np. przełącznika, routera, karty HBA  lub konwertera mediów oraz kabel sieciowy światłowodowym lub miedzianym. 

PARAMETRY PRACY WKŁADEK ŚWIATŁOWODOWYCH SFP28

Wkładki optyczne pracują na kablu światłowodowym: wielomodowym (MMF- MultiMode Fiber) i jednomodowym (SMF- SingleMode Fiber), transmitują dane po parze włókien optycznych (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex).

Przesyłają sygnał z prędkością do 25,78Gb/s

TYPY MODUŁÓW SFP28

Najpopularniejszym typem SFP28 jest wkładka typu LR przesyłająca sygnał po dwóch jednomodowych włóknach optycznych, na odległość do 10 km. Posiadająca laser typu DFB 1310nm. Jest to wkładka typu dual rate, która może przesyłać sygnał z dwoma prędkościami 10Gbs oraz 25 Gbs.