Elementy pasywne Pigtaile

Widok
Pigtail światowodowy SC/APC...
Szybki podgląd

Pigtail światowodowy SC/APC SM 0,9mm G.657.A1 1m

Model LO-PGT-SCA-657A1-001

Pigtail światowodowy jednomodowy, typ włókna G.657.A1, rodzaj złączki SC/APC, długość:  1m

Price without tax 3,65 zł (brutto)
Price without tax 3,65 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Pigtail światłowodowy...
Szybki podgląd

Pigtail światłowodowy LC/UPC SM 0,9mm G.657.A1 1m

Model LO-PGT-LCU-657A1-001

Pigtail światłowodowy jednomodowy typ włokna: G.657.A1, typ złączli: LC/UPC, długość 1m

Price without tax 3,65 zł (brutto)
Price without tax 3,65 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

PIGTAILE JEDNOMODOWE

Jednomodowe ( singlemode ) pigtaile światłowodowe. Włókno jednomodowe z ang. Single Mode Fiber jest włóknem optycznym zaprojektowanym do przenoszenia tylko pojedynczego modu świetlnego o różnych częstotliwościach. Dzięki temu rozwiązaniu wyeliminowane zostało zjawisko dyspersji modowej, przez co światłowody jednomodowe w odróżnieniu od wielomodowych dysponują większą szerokością pasma przenoszenia i umożliwiają przesyłanie danych na duże odległości.

RODZAJE PIGTAILI

Podstawowe typy pigtaili różnią się

- typem włókna światłowodowego (jednomodowe typu G.657.A1, jednomodowe typu G.652.D)

- rodzajem złączki światłowodowej (np. LC/UPC, SC/APC) 

- długością, najpopularniejsza i najwygodniejsza długość to 1m i 2m.