Lista produktów marki LightOptics Transceivers

Widok
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20L
Moduł optyczny Light Optics LO-SF-1G-3S5-20L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm / Rx 1550nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,00 $ (brutto)
Price without tax 6,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm / Rx 1310nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 7,50 $ (brutto)
Price without tax 7,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
Moduł optyczny LightOptics: LO-SP-10G-LR - SFP+ LR   10Gbps  1310nm LC SMF 10km . Przesyła dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość transmisji do 10 km. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym SMF, transmitujące dane po dwóch włóknach ,...
Price without tax 16,00 $ (brutto)
Price without tax 16,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-SP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 11,00 $ (brutto)
Price without tax 11,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX
Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-LX -SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
LO-SF-1G-LX - Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km Dobrze zaprogramowany współpracuje z niemal każdym dostawcą sprzętu aktywnego, nad jego kompatybilnością pracuje grupa doświadczonych inżynierów posiadająca ekspercką wiedzę...
Price without tax 5,50 $ (brutto)
Price without tax 5,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-20 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 24,00 $ (brutto)
Price without tax 24,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-20 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 24,00 $ (brutto)
Price without tax 24,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-20S -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20S -SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/1310nm SC SMF 20km. Przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość transmisji do 20 km. Współpracuje ze światłowodem jednomodowym SMF, transmitujące dane przez jedno włókno (BiDi/WDM), długość fali Tx: 1550 nm, Rx: 1310 nm, typ złącza optycznego SC
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 8,00 $ (brutto)
Price without tax 8,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Model LO-SF-1G-SX
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SX -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 5,20 $ (brutto)
Price without tax 5,20 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 40km 10Gb (DFB)

Model LO-SP-10G-3S2-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-40 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 40km 10Gb (DFB) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 30,00 $ (brutto)
Price without tax 30,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 40km 10Gb (DFB)

Model LO-SP-10G-2S3-40
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-40 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 40km 10Gb (DFB) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40 km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 30,00 $ (brutto)
Price without tax 30,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP WDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP WDM 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1490nm LC DDM SMF 80km bidi

Model LO-SF-1G-5S4-80L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S4-80L -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1490nm LC SMF DDM 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 80 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 22,00 $ (brutto)
Price without tax 22,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-10 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 24,00 $ (brutto)
Price without tax 24,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-10
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-10 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 10km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 24,00 $ (brutto)
Price without tax 24,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) (for HP) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m. Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9150D, lub Aruba
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 12,00 $ (brutto)
Price without tax 12,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny XFP LR 10Gb...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-LR
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 37,00 $ (brutto)
Price without tax 37,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km. Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9151D lub 455886-B21
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 17,00 $ (brutto)
Price without tax 17,00 $ (netto)
Dostępność: Duża