Lista produktów marki LightOptics Transceivers

Widok
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/Rx1310nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-03L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm LC SMF DDM 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-03L

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-03L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm Rx 1310nm LC SMF DDM 3km współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 3...
Price without tax 20,40 zł (brutto)
Price without tax 20,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm / Rx1550nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-3S5-03L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-03L

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-03L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1310nm, Rx 1550nm LC SMF DDM 3km współpracuje ze światłowodem jednomodowym WDM (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 3...
Price without tax 20,40 zł (brutto)
Price without tax 20,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR

Moduł optyczny LighOptics LO-SP-10G-LR -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Wkładka współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Moduł optyczny SFP+ LR Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada typ...
Price without tax 64,00 zł (brutto)
Price without tax 64,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-3S5-20L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20L

Moduł optyczny SFP WDM/BiDi Moduły SFP WDM model LO-SF-1G-3S5-20L przeznaczony jest do transmisji danych z wykorzystaniem  jednego jednomodowego (SMF) włókna , przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Nadaje na długości fali TX...
Price without tax 24,00 zł (brutto)
Price without tax 24,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-SP-10G-SR

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), pracuje na fali dł.1850 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 300 m. Złącze optyczne LC duplex. Wkładka współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Moduł optyczny SFP+ SR Moduł SFP+ SR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 300 m. Pracuje na długości fali TX 850 nm,  dioda odbiorcza RX 850 nm,...
Price without tax 44,00 zł (brutto)
Price without tax 44,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX

Moduł optyczny LighOptics model LO-SF-1G-LX - jednomodowa wkładka SFP typu LX współpracuje ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po dwóch włóknach), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km. Nadajnik TX 1310nm, złącze optyczna LC. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Moduł optyczny SFP LX  Moduł SFP LX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 22,00 zł (brutto)
Price without tax 22,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20L

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-20L - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm LC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne LC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-20L

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 30,00 zł (brutto)
Price without tax 30,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Model LO-SF-1G-SX

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SX -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

Moduł optyczny SFP SX  Moduł SFP SX przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 500 m. Pracuje na długości fali TX 8500 nm, posiada typ złącze optyczne...
Price without tax 20,80 zł (brutto)
Price without tax 20,80 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20S

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-20S - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm SC SMF 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser DFB 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-20S

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 32,00 zł (brutto)
Price without tax 32,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1310nm/Rx1550nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20S

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-3S5-20S - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1310nm /Rx1550nm SC SMF DDM 20km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1310 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1550 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-5S3-20S

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 26,00 zł (brutto)
Price without tax 26,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-2S3-20 -SFP+ BIDI SM 1270nm/1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 96,00 zł (brutto)
Price without tax 96,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ BIDI SM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-20
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-3S2-20 -SFP+ BIDI SM 1330nm/1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 96,00 zł (brutto)
Price without tax 96,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP z...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP z wejściem RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m

Model LO-SF-1G-RJ
Moduł TX LightOptics LO-SF-1G- SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m.
Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w...
Price without tax 50,00 zł (brutto)
Price without tax 50,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SP-10G-LR-20

Moduł optyczny LighOptics LO-SP-10G-LR-20 -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 20km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 20 km. Złącze optyczne LC duplex. Wkładka zgodna z MSA. Wkładka współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Moduł optyczny SFP+ LR 20  Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM), przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 20 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada...
Price without tax 72,00 zł (brutto)
Price without tax 72,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny  SFP+ 10G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ 10G RJ45 TX UTP 20m

Model LO-SP-10G-RJ

Moduł TX LightOptics LO-SP-10G- SFP+ 10G RJ45 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 10Gbps na odległość do 20m.
Moduł SFP+ TX RJ45 zwany potocznie miedziakiem, moduł z wejściem RJ45, który wpinamy do portu optycznegо SFP+. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w sytuacji, w której port optyczny chcemy wykorzystać nie do transmisji optycznej, ale po okablowaniu miedzianym UTP. Wkładka SFP+ TX przesyła informacje z prędkością do 10 Gbps na odległość dо 20m po skrętce miedzianej UTP kat 6a.

Moduł SFP+ 10G ze złączem RJ45 Moduł SFP+ TX RJ45 zwany potocznie miedziakiem lub Copper SFP+ to moduł z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP+. Moduł RJ45 znajduje...
Price without tax 208,00 zł (brutto)
Price without tax 208,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Kabel DAC 10G SFP+ 3m Twinax
Szybki podgląd

Kabel DAC 10G SFP+ 3m Twinax

Model LO-SP-CBL-03

Kabel DAC LightOptics LO-SP-CBL-03 -10G SFP+ 3m - TWINAX DAC (Direct Attach Cable) przesyła dane z prędkością do 10 Gbps. Umożliwia połączenie urządzeń dwóch różnych producentów.

Kabel DAC 10G SFP+ długości 3m Twinax Kable DAC Twinax SFP+ to dwa złącza SFP+ spięte kablem miedzianym o długości 3 metrów. Jest to optymalne rozwiązanie dla serwerowni, gdzie używane są m.in. jako połączenia wewnątrz szaf i pomiędzy nimi....
Price without tax 52,00 zł (brutto)
Price without tax 52,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Kabel DAC 10G SFP+ 1m Twinax
Szybki podgląd

Kabel DAC 10G SFP+ 1m Twinax

Model LO-SP-CBL-01

Kabel DAC LightOptics LO-SP-CBL-01 -10G SFP+ 1m Cable - TWINAX DAC długości 1m, przesyłający dane z prędkością do 10 Gbps Kable DAC (Direct Attach Cable) Twinax SFP+ to tańsza alternatywa dla wkładek światłowodowych połączonych patchcordami na kilkumetrowych odcinkach. Stosowane w aplikacji 10GbE na krótkich dystansach, bezpieczne i niezawodne rozwiązanie w centrach danych i serwerowniach. Umożliwiają połączenie urządzeń dwóch różnych producentów.

Kabel DAC 10G SFP+ długości 1 m Twinax Kable DAC Twinax SFP+ to dwa złącza SFP+ spięte kablem miedzianym o długości 1 metra. Jest to optymalne rozwiązanie dla serwerowni, gdzie używane są m.in.  jako połączenia wewnątrz szaf i pomiędzy nimi....
Price without tax 42,00 zł (brutto)
Price without tax 42,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03S

Moduł optyczny LightOptics: LO-SF-1G-5S3-03S - SFP BiDi/WDM 1.25Gbps Tx1550nm /Rx1310nm SC DDM SMF 3km - jednomodowa wkładka SFP WDM przesyła dane po jednym włóknie optycznym (BiDi) z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km, gniazdo optyczne SC/UPC. Nadajnik TX - laser FP 1550 nm, odbiornik RX - fotodetektor PIN 1310 nm. Współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer. Zgodna ze specyfikacją MSA. Pracuje w parze z wkładką: LO-SF-1G-3S5-03S

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 24,00 zł (brutto)
Price without tax 24,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję