Lista produktów marki LightOptics Transceivers

Widok
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20L

Moduł optyczny Light Optics LO-SF-1G-3S5-20L -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 7,50 $ (brutto)
Price without tax 7,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm LC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20L -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 9,50 $ (brutto)
Price without tax 9,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-3S5-20S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-20S -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 7,50 $ (brutto)
Price without tax 7,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm SC SMF DDM 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20S -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm SC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 9,50 $ (brutto)
Price without tax 9,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km.
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 20,50 $ (brutto)
Price without tax 20,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SF-1G-LX
Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-LX -SFP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP 1.25Gbps...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m

Model LO-SF-1G-SX
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SX -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,00 $ (brutto)
Price without tax 6,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny QSFP+ 40G...
Szybki podgląd

Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Model LO-QSP-40G-SR4
Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.
Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.
Price without tax 44,00 $ (brutto)
Price without tax 44,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP WDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP WDM 1.25Gbps 1550nm Tx/1490nm LC DDM SMF 80km bidi

Model LO-SF-1G-5S4-80L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S4-80L -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1490nm LC SMF DDM 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 80 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 34,00 $ (brutto)
Price without tax 34,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ SR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-SR
Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-SR -SFP+ SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN) (for HP) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 300m. Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9150D
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 15,00 $ (brutto)
Price without tax 15,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP WDM...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP WDM 1.25Gbps 1490nm Tx/1550nm LC DDM SMF 80km bidi

Model LO-SF-1G-4S5-80L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-4S5-80L -SFP BiDi 1.25Gbps 1490nm Tx/1550nm LC SMF DDM 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 80 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 34,00 $ (brutto)
Price without tax 34,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny XFP LR 10Gb...
Szybki podgląd

Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-LR
Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.
XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 49,00 $ (brutto)
Price without tax 49,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP+ LR...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP)

Model LO-HPSP-10G-LR
Moduł optyczny LightOptics LO-HPSP-10G-LR -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) (for HP) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 10km. Wybierz ten moduł jeżeli szukasz modułu kompatybilnego z HP J9151D lub 455886-B21
SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym...
Price without tax 23,00 $ (brutto)
Price without tax 23,00 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-03L -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm LC SMF DDM 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm LC SMF DDM 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03L
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-03L -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm LC SMF DDM 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-3S5-03S
Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-3S5-03S -SFP BiDi 1.25Gbps 1310nm Tx/1550nm SC DDM SMF 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
Moduł optyczny SFP BiDi...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm SC DDM SMF 3km

Model LO-SF-1G-5S3-03S
Moduł optyczny Light Optics LO-SF-1G-5S3-03S -SFP BiDi 1.25Gbps 1550nm Tx/1310nm SC DDM SMF 3km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 3 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 6,50 $ (brutto)
Price without tax 6,50 $ (netto)
Dostępność: Duża
SFP 1.25Gbps EX 1310nm LC...
Szybki podgląd

SFP 1.25Gbps EX 1310nm LC DDM SMF 40km

Model LO-SF-1G-EX31
Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-EX31 -SFP 1.25Gbps EX 1310nm LC DDM SMF 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 40 km.
SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM /...
Price without tax 12,00 $ (brutto)
Price without tax 12,00 $ (netto)
Dostępność: Duża