O firmie

O firmie Fibermarkt

Sklep Fibermarkt to miejsce, w którym pomagamy zbudować bezpieczną, szybką i niezawodną sieć światłowodową.

Oferujemy korzystne cenowo i kompatybilne zamienniki marki LightOptics, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania technologii FTTH: moduły optyczne, patchcordy oraz konwertery mediów. Urządzenia LightOptics z powodzeniem zastępują drogie komponenty stosowane do transmisji danych w sieciach światłowodowych. 

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów w sklepie Fibermarkt. Pomagamy wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Oferta Fibermarkt skierowana jest do ISP, instalatorów sieci oraz firm i instytucji.

W sklepie Fibermarkt znajdziesz kompatybilne moduły optyczne (SFP, SFP+ 10G, XFP, QSFP+, QSFP28), kable DAC, gotowe do współpracy z większością powszechnie stosowanych przełączników, serwerów, macierzy i konwerterów. Znajdziesz u nas PROGRAMATOR wkładek i kabli DAC, którym 2 kliknięciami samodzielnie zaprogramujesz nasze wkładki i przeprogramujesz ponownie do innego urządzenia w dowolnym miejsc u czasie. Dostarczamy także patchcordy (miedziane LAN i światłowodowe SM, MM, MPO), konwertery mediów (1G, 10G, POE), przełączniki sieciowe, rozwiązania przemysłowe oraz systemy zwielokrotnienia falowego xWDM.

Wygodna i szybka obsługa.

Zamówienia wysyłamy w ciągu 24 godzin od zaksięgowanej wpłaty, a złożone do godziny 13-stej, wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Oferujemy darmową przesyłkę za zakupy powyżej 700 zł.
Każde z naszych urządzeń objęte jest gwarancją oraz możliwością zwrotu do 14 dni od daty odebrania zamówienia. Oddawane urządzenie nie może nosić śladów użytkowania oraz powinno zostać odesłane w oryginalnym opakowaniu.
W 2018 r. otrzymaliśmy Certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA - jako przedsiębiorstwo cechujące się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.
W 2020 r. zdobyliśmy tytuł Geparda Biznesu 2020, przyznany w piętnastej edycji konkursu najdynamiczniejszych firm w Polsce.

Pomagamy w modernizacji Twojego biznesu.

Wysoki koszt urządzeń światłowodowych ogranicza rozwój wielu firm na rynku IT. Z drugiej strony, trudno oprzeć bezpieczeństwo sieci na tańszych, niesprawdzonych komponentach.

Dlatego  z myślą o potrzebach dostawców sieci, instalatorów oraz działów IT firm i instytucji, stworzyliśmy markę LightOptics, która oferuje niezawodne urządzenia w lepszych, niższych cenach.Misja Fibermarkt

Pomagamy w modernizacji Twojego biznesu.

Wysoki koszt urządzeń światłowodowych ogranicza rozwój wielu firm na rynku IT. Z drugiej strony, trudno oprzeć bezpieczeństwo sieci na tańszych, niesprawdzonych komponentach.

Dlatego  z myślą o potrzebach dostawców sieci, instalatorów oraz działów IT firm i instytucji, stworzyliśmy markę LightOptics, która oferuje niezawodne urządzenia w lepszych, niższych cenach.

Wybrane realizacje

Urządzeniom LightOptics zaufało wiele firm i instytucji, m.in.:
„Zakup z dostawą sprzętu sieciowego w ramach zadania Budowa Miejskiej Sieci Teleinformatycznej LEGMAN" – 2018 r.
"Dostawa urządzeń sieciowych w tym modułów optycznych" - Urząd Gminy Legnica – 2020 r.
„Dostawa, instalacja i wdrożenie urządzeń aktywnych przewodowej sieci informatycznej w nowo budowanych budynkach nr 520, 530, 540 oraz istniejącym 560 zadanie realizowane w ramach „Rozbudowy i przebudowy WSZ (Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego) im. L. Rydygiera w Toruniu” Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Sp. z o.o.



misja firmy bezpieczeństwo i szybkość