Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy  SC/APC 19" Rack

Demultiplekser optyczny CWDM 8 kanałowy SC/APC 19" Rack

Model LO-CDS-080-SCA-4761-NR
Price without tax 200,00 $ (netto)
Price without tax 200,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Mała
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy zabudowany obudоwie 1U Rack 19"

Demultiplekser optyczny CWDM 18 kanałowy Simpleks. Оbsługiwane kanały 1470, 1490, 1510, 1530, 1550, 1570, 1590, 1610nm. Złącza SC/APC

Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Typ multipleksera
DEMUX
Głębokość mm
200
Typ transmisji
Simplex
Rodzaj technologii xWDM
CWDM
Obsługiwane długości fal
1470-1610
Wysokość mm
44
Długość mm
440
Ilość kanałów
8

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.