Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Moduł optyczny QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m

Model LO-QSP-40G-SR4
Price without tax 42,00 $ (netto)
Price without tax 42,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.

Moduł optyczny LightOptics LO-QSP-40G-SR4 -QSFP+ 40G SR4 850nm MPO DDM MM 150m współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 40 Gbps na odległоść 150m.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
QSFP+
Długość fali RX
850
Medium transmisyjne
MultiMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
MTP/MPO
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
40Gb
Długość fali TX
850
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
0,15 km (150m)
Optyka
VCSEL+PIN
Kod oryginału
10319,407-BBOI,430-4593,DEM-QX01Q-SR4,E40GQSFPSR,GP-QSFP-40GE-1SR,JG325A,PAN-QSFP-40GBASE-SR4,QSFP-40G-SR4,QSFP-40G-SR4-MM850,QSFP-40G-SR4-S

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.