• Nowy
Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+ APD)

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+ APD)

Model LO-SP-10G-C29-60
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Price without tax 150,00 $ (netto)
Price without tax 150,00 $ (brutto)
Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C29-60 -SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 60 km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C29-60 -SFP+ CWDM 10G 60km 1290nm LC DDM SMF (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 60 km.

Parametry techniczne
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb Ethernet
Długość fali TX
1290
Typ modułu
CWDM
Dystans
60
Optyka
DFB + APD
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1290
Typ światłowodu
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.