Moduł optyczny  SFP+ ER 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Moduł optyczny SFP+ ER 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Model LO-SP-10G-ER
Price without tax 120,00 $ (netto)
Price without tax 120,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-ER -SFP+ ER 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-ER -SFP+ ER 10Gbs 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 40km.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1550
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1550
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
40 km
Optyka
EML+PIN
Kod oryginału
EX-SFP-10GE-ER,PAN-SFP-PLUS-ER,SFP-10G-ER

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.