Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SP-10G-LR-20
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Price without tax 25,00 $ (netto)
Price without tax 25,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR-20 -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20 km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-LR-20 -SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległość 20 km.

Parametry techniczne
Typ światłowodu
SingleMode
Zakres temperatury pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb Ethernet
Długość fali TX
1310
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
20
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1310

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.