Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1570nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1570nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-C57-70
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Price without tax 320,00 $ (netto)
Price without tax 320,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C57-70 -SFP+ CWDM 10G 70km 1570nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 70km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-C57-70 -SFP+ CWDM 10G 70km 1570nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 70km.

Parametry techniczne
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1570
Typ modułu
CWDM
Dystans [km]
70
Optyka
EML+APD
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1570
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.