Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 80km 38ch 1546.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 80km 38ch 1546.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-D38-80
Price without tax 320,00 $ (netto)
Price without tax 320,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-D38-80 -SFP+ DWDM 10G 80km 38ch 1546.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 80 km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-D38-80 -SFP+ DWDM 10G 80km 38ch 1546.92nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 80 km.

Parametry techniczne
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Typ modułu
DWDM (fix)
Dystans
80 km
Optyka
EML+APD
Typ interfejsu
SFP+
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.