Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 40km 57ch 1531.90nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN)

Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 40km 57ch 1531.90nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN)

Model LO-SP-10G-D57-40
Price without tax 200,00 $ (netto)
Price without tax 200,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie


Optyka
ELM+PIN
Typ interfejsu
SFP+
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Typ modułu
DWDM (fix)
Dystans
40 km
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.