Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 80km 43ch 1542.94nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 80km 43ch 1542.94nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-D43-80
Price without tax 255,00 $ (netto)
Price without tax 255,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie


Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Typ modułu
DWDM (fix)
Dystans
80 km
Optyka
EML+APD
Typ interfejsu
SFP+
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.