SFP+ 10G LR 1310nm LC DDM SMF 10km 10GBase-LR

SFP+ 10G LR 1310nm LC DDM SMF 10km 10GBase-LR

Model LO-SP-10G-LR
Price without tax 76,50 zł (netto)
Price without tax 76,50 zł (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kompatybilność - wybierz producenta urządzenia, w którym będą instalowane*

Moduł optyczny 10GBASE-LR LO-SP-10G-LR -SFP+ LR 10 Gbps 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC/UPC duplex. Transceiver zgodny z MSA, współpracuje z urządzeniami takimi jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer.

Zamiennik m.in. dla:
Alcatel SFP-10G-LR, Brocade 10G-SFPP-LR, Cisco SFP-10G-LR, Ciena XCVR-S10V31, Dell 330-2404, D-Link DEM-432XT-DD, Extreme 10302, HP* serii X130, Huawei SFP-10G-LR (02310QDJ), IBM BN-CKM-SP-LR, Juniper EX-SF-10GE-LR, Mellanox MFM1T02A-LR, Netgear AMX762, Palo Alto PAN-SFP-PLUS-LR Ubiquiti UF-SM-10G, SFP-10GE-LR,...


* Przed dodaniem produktu do koszyka prosimy o wybranie producenta urządzenia (przełącznika/konwertera/karty serwera, itp.), w którym będę instalowane zamawiane wkładki. Lista producentów dostępna jest nad przyciskiem dodaj do koszyka.
- Jeśli będzie to HP lub Aruba prosimy o podanie dokładnego modelu
w uwagach do zamówienia (w koszyku). Informacje te potrzebne są do zaprogramowania kompatybilnej, poprawnie rozpoznawanej w urządzeniu wkładki światłowodowej.
- Jeśli na liście producentów nie znajdziesz producenta swojego urządzenia wybierz "Others" a w uwagach do zamówienia podaj nam producenta i model swojego urządzenia.



Moduł optyczny SFP+ LR

Moduł SFP+ LR przeznaczony do transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na długości fali TX 1310 nm,  RX 1310 nm, posiada typ złącze optyczne LC/UPC. Zastosowana optyka: laser DFB, dioda odbiorcza PIN. Zgodne ze specyfikacją MSA.

Przewagą modułów SFP+ od LightOptics jest ich kompatybilność. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

*UWAGA: Jeżeli szukasz zamiennika do wkładek HP model: J9151A,  HP J9151D HP lub 455886-B21 (seria X132) wybierz wkładkę model:  LO-HPSP-10G-LR
                  Ta wkładka LO-SP-10G-LR jest zamiennikiem dla pozostałych modeli wkładek HP m.in serii X130


Zastosowanie

Wkładki LightOptics stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilności, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.   

Moduły SFP+ LR od LightOptics są uniwersalne, pracują niezawodnie na odległości nawet 10 km, ale również na bardzo krótkich linkach. Możesz je spiąć nawet 1m patchcordem bez obawy przed uszkodzeniem wkładki dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej.

 składki SFP+ LR.jpg



Koniec problemów z wykrywaniem wkładek

Inwestując w moduły optyczne SFP LightOptics zyskujesz ponieważ: 

  • Dostaniesz kompatybilny zamiennik, a więc wkładkę bezproblemowo wykrywaną przez Twój przełącznik, konwerter, serwer, router.
  • Wkładki LightOptics szczególnie wyróżnia powtarzalność wykonania np. płytki PCB, która przekłada się na ich powtarzalną kompatybilność. Wkładka zakupiona wczoraj jak i ta z przed roku działają tak samo stabilnie i są tak samo poprawnie identyfikowane w Twoim urządzeniu.
  • Dostaniesz stabilnie pracujący w konsekwencji nie przegrzewający się zamiennik modułu optycznego.
  • Dodatkowo otrzymasz narzędzie do kontroli nad swoją siecią. Wbudowany moduł diagnostyki DDM, dzięki któremu w czasie rzeczywistym możesz monitorować parametry pracy modułu optycznego takie jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie prądu pracy lasera.

Moduły optyczne LightOptics to świetne zamienniki modułów optycznych, łączące w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

 

Niezawodne zamienniki sprawdzonej jakość

Wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci - dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium. Na kompatybilność wkładki wpływa nie tylko sposób jej zaprogramowania, ale również powtarzalność wykonania dlatego przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom. Sprawdzają również możliwości wprowadzania zmian konfiguracyjnych mających za zadanie dostosowanie modułów optycznych do współpracy z różnymi urządzeniami sieciowymi, oraz ich poprawne wykrywanie,

Stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilności, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.     

Model LO-SP-10G-LR to zamiennik m.in dla:

  • JUNIPER EX-SFP-10GE-LR
  • CISCO SFP-10G-LR
  • EXTREME  10302
  • D-LINK DEM-432XT-DD
  • NETGEAR AXM762
  • TP-LINK TXM431-LR
  • MELLANOX MFM1T02A-LR
  • PALO ALTO PAN-SFP-PLUS-LR
  • ...

 

Diagnostyka Twojej siecidiagnostyka wkładek.jpg

Wbudowany moduł diagnostyki DDM pozwoli Ci na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy SFP takich jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie, a Ty bez dodatkowych urządzeń pomiarowych masz podstawową kontrolę nad swoją siecią, szybciej diagnozujesz problemy z siecią optyczną i zapobiegniesz awariom.

Aby móc skorzystać z możliwości DDM, zarówno wkładka jak i urządzenie musi obsługiwać funkcję DDM zwaną również DOM, (niemal wszystkie urządzenia zarządzalne wspierają tą funkcjonalność).

 

Gwarancja i wsparcie

Zastanawiasz się jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem - skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

wkładki z gwarancjąPomagamy w doborze wkładek, nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki, inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką do Ciebie zostanie odpowiednio zaprogramowany w dziale technicznym. 

Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu - zadzwoń, napisz maila lub zapytaj o produkt korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej na stronie.

Moduły Optyczne SFP objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.

 

Co wyróżnia moduły SFP+ LR?informacja o kompatybilności wkładki.jpg

  • transmisja sygnału poprzez światłowód jednomodowym (po dwóch włóknach „duplex”),
  • przesyła dane z prędkością do 10 Gbps
  • pracuje na długości fali 1310 nm
  • niezawodna praca na dystansie nawet 10 km, ale również na bardzo krótkich 1m linkach, bez obawy przed uszkodzeniem wkładki, dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej,
  • kompatybilne z przełącznikami, konwerterami, routerami, serwerami większości producentów dostępnych na rynku
  • wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium
  • produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement)
  • personalizacja – moduł dostosowujemy do Twojego urządzenia/urządzeń aby ułatwić Ci instalację i identyfikacje. Przed wysyłką konfigurujemy/programujemy moduł optyczny i umieszczamy na nim dodatkową etykietę z nazwą producenta do jakiego jest dostosowany. Znajdziesz ją na górnej lub bocznej ścianie wkładki.

 

 

Wkładki do samodzielnego zaprogramowanie dzięki programatorowi LightBoard

Programator wkładek modułów optycznych.jpg

Programuj wkładki LightOptics, gdy tego potrzebujesz i przeprogramuj gdy zmienisz model przełącznika, w dowolnym miejscu i czasie. Tak programatorem LightBoard tak można!

Dzięki prostemu w obsłudze mobilnemu programatorowi LihgtBoard od LightOptics samodzielne zaprogramujesz transcivery LightOptics dostosowując je do urządzeń większości producentów dostępnych na rynku w ciągu minuty!

Co ważne, programator pozwala również na swobodne przeprogramowanie już używanych modułów LightOptics nadając im drugie życie. Dzięki temu możesz ograniczyć swoje zapasy magazynowe, zachowując dużą elastyczność współpracy z urządzeniami wielu marek.

LightBoard obsługuje wszystkie moduły LightOptics: SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40G, QSFP28 100G. Urządzenie działa w „chmurze”, dzięki czemu jest na bieżąco aktualizowane o nowe wersje sprzętu, nowe interfejsy, a więc nie wymaga ciągłego update’u. Przeznaczony jest do programowania tylko modułów producenta LightOptics.

Parametry techniczne
Dystans
10 km
Długość fali TX
1310
Typ złącza
LC/UPC
Temperatura pracy
-5|70
Typ transmisji
Duplex
Typ interfejsu
SFP+
Przepływność
10 Gb
Typ modułu
Duplex
Kompatybilność
10302,AXM762,DEM-432XT-DD,EX-SFP-10GE-LR,MFM1T02A-LR,PAN-SFP-PLUS-LR,SFP-10G-LR,SFPX-LR,TXM431-LR
Medium transmisyjne
SingleMode
Powiązane

Zobacz także

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 2m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-002

Patchcord światłowodowy jednomodowy G.657A1, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - LC/UPC (niebieskie) długości 2 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z 2-óch włókien G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm, długości 2 m. Służy do podłączania urządzeń końcowych lub sprzętu sieciowego do systemu okablowania...
Price without tax 11,70 zł (brutto)
Price without tax 11,70 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 5m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-005
Złącza z ceramicznymi tulejami, Niskie straty wtrąceniowe, Wysokie straty odbiciowe, Doskonała wytrzymałość mechaniczna, Niezawodna praca, Powtarzalność parametrów
Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 13,68 zł (brutto)
Price without tax 13,68 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
SFP+ LR 10G do HP/Aruba...
Szybki podgląd

SFP+ LR 10G do HP/Aruba 1310nm LC DDM SMF 10km

Model LO-HPSP-10G-LR

Moduł optyczny LighOptics LO-HPSP-10G-LR -SFP+ 10 Gbps LR 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) do urządzeń HP - współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex" po 2 -włóknach), pracuje na fali 1310 nm, przesyłając dane z prędkością do 10 Gbps Ethernet na odległość 10 km. Złącze optyczne LC duplex. Zgodny ze standardem MSA (Multi-Source Agreement).Wkładka współpracuje z urządzeniami HP jak np. przełącznik, router, serwerWybierz ten moduł jeżeli szukasz zamiennika do wkładki  HP J9151A,  HP J9151D lub wkładki kompatybilnej z HP J9151D lub 455886-B21

Moduł optyczny SFP+ LR do urządzeń HP Moduł SFP+ LR model: LO-HPSP-10G-LR przeznaczony do urządzeń HP transmisji danych z wykorzystaniem dwóch włókien jednomodowym (SM),  przesyła dane z prędkością do 10 Gbps na odległość do 10 km. Pracuje na...
Price without tax 76,50 zł (brutto)
Price without tax 76,50 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM...
Szybki podgląd

Patchcord LC/UPC-LC/UPC, SM G.657A1, duplex, dł. 10m

Model LO-D-LCU-LCU-657A1-010

Patchcord światłowodowy jednomodowy G.657A1, Duplex (2-włóknowy), ze złączami LC/UPC - LC/UPC (niebieskie) długości 10 m. Posiadający złącza z ceramicznymi tulejami i doskonałą wytrzymałość mechaniczną, o niskich stratach wtrąceniowych, wysokich stratach odbiciowych. Niezawodnie pracujący o powtarzalnych parametrach.

Wysokiej jakości jednomodowy duplexowy patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC wykonany z włókna G.657A1 o promieniu gięcia 10 mm. Posiada certyfikaty ISO9001, 14001 oraz ROHS. Wyposażony w złącza typu LC / UPC na obu końcach. Służy do podłączania...
Price without tax 18,00 zł (brutto)
Price without tax 18,00 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.