Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 40km 1590nm LC DDM SMF 14dB EML Laser

Model LO-SP-10G-C59-40
Price without tax 195,00 $ (netto)
Price without tax 195,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie


Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1590
Typ modułu
CWDM
Dystans
40 km
Optyka
EML+APD
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1590
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.