Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1270nm/ Rx1330nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-2S3-20
Price without tax 24,00 $ (netto)
Price without tax 24,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie


Dystans
20 km
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1330
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0,0000|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Simplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1270
Typ modułu
BiDi (WDM)
Kod oryginału
10G-SFPP-BXU-20K,DEM-436XT-BXU,S+23LC10D,SFP-10G-BXU2

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.