Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Moduł optyczny SFP+ BIDI SM Tx1330nm/ Rx1270nm LC 20km 10Gb (DFB+PIN)

Model LO-SP-10G-3S2-20
Price without tax 24,00 $ (netto)
Price without tax 24,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie


Temperatura pracy
0,0000|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Simplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1330
Typ modułu
BiDi (WDM)
Dystans
20 km
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1270
Medium transmisyjne
SingleMode
Kod oryginału
10G-SFPP-BXD-20K,DEM-436XT-BXD,EX-SFP-10GE-BX32-20,S+32LC10D,SFP-10G-BX20D-I

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.