Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Moduł optyczny SFP+ LR 10Gbs 1310nm LC DDM SMF 20km

Model LO-SP-10G-LR-20
Price without tax 18,00 $ (netto)
Price without tax 18,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie


Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
20 km
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1310
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1310
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.