Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1510nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Moduł optyczny SFP+ CWDM 10G 70km 1510nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-SP-10G-C51-70
Price without tax 290,00 $ (netto)
Price without tax 290,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie


Optyka
EML+APD
Typ interfejsu
SFP+
Długość fali RX
1510
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1510
Typ modułu
CWDM
Dystans
70 km
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.