Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 40km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN)

Moduł optyczny SFP+ DWDM 10G 40km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN)

Model LO-SP-10G-D40-40
Price without tax 800,00 zł (netto)
Price without tax 800,00 zł (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-D40-40 -SFP+ DWDM 10G 40km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.

SFP+ to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 10 Gbps, wykorzystywane głównie w standardzie Ethernet. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SP-10G-D40-40 -SFP+ DWDM 10G 40km 40ch 1545.32nm LC DDM SMF EML Laser (ELM+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 10,3 Gbps na odległоść 40 km.

Parametry techniczne
Typ modułu
DWDM (fix)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
SFP+
Medium transmisyjne
SingleMode
Dystans
40 km
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10 Gb
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.