• Nowy
Moduł optyczny SFP z wejściem RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m

Moduł optyczny SFP z wejściem RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m

Model LO-SF-1G-RJ-L
Price without tax 81,90 zł (netto)
Price without tax 81,90 zł (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

wybierz kompatybilność

`

Informacje dodatkowe

Maks. 250 znaków

Moduł SFP TX LightOptics LO-SF-1G-RJ-L - SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m. Transceiver SFP 1000base-TX współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP 1G RJ45 jest zgodny z specyfikacją MSA.

Zamiennik m.in. dla: Cisco: GLC-T, GLC-TE, HP: JD495A, JD089B, JC009A, JD089A oraz Arista SFP-1G-T, Juniper  EX-SFP-1GE-T, Palo Alto PAN-SFP-CG


Wkładka miedziana RJ45  Copper SFP 

Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP.

Zastosowanie SFP 1000base-TX

Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w sytuacji, w której port optyczny chcemy wykorzystać nie do transmisji optycznej, ale po okablowaniu miedzianym UTP. Wkładka SFP TX przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległość dо 100m po skrętce miedzianej UTP kat 5.

Podobnie jak transceivery optyczne przystosowany jest do instalacji Hot-plug. Wielkość fizyczna modułu cooper jest dokładnie taka sama jak modułu optycznego SFP LX. Z tym, ze w standardowych transceiverach optycznych mamy złączki światłowodowe: LC, SC, lub MPO, a Moduł TX ma złączkę RJ45. Moduły RJ45 Cooper LightOptics pracują w trybie tzw. Inteligentnej Autonegocjacji prędkości 10/100/1000 TX Mbps Ethernet, może być wykorzystywany w centrach danych do przełączania serwerów, sieci LAN, a także w przełącznikach i routerach.

Koniec problemów z wykrywaniem wkładek

Inwestując w moduły optyczne SFP LightOptics zyskujesz ponieważ: 

  • Dostaniesz kompatybilny zamiennik, a więc wkładkę bezproblemowo wykrywaną przez Twój przełącznik, konwerter, serwer, router.
  • Model ten szczególnie wyróżnia powtarzalność wykonania np. płytki PCB, co przekłada się na powtarzalną kompatybilność. Wkładka z przed roku jak i ta zakupiona wczoraj działają i są tak samo identyfikowane w Twoim urządzeniu.
  • Dostaniesz stabilnie pracujący w konsekwencji nie przegrzewający się zamiennik modułu optycznego.

Moduły optyczne LightOptics to świetne zamienniki modułów optycznych, łączące w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

 

Niezwodne zamienniki sprawdzonej jakość

Wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium. Na kompatybilność wkładki wpływa nie tylko sposób jej zaprogramowania, ale również powtarzalność wykonania dlatego przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom (badają powtarzalność wykonania płytek PCB, przeprowadzają testy wytrzymałościowe itd.). Sprawdzają również możliwości wprowadzania zmian konfiguracyjnych mających za zadanie dostosowanie modułów optycznych do współpracy z różnymi urządzeniami sieciowymi.

Stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilnośćktóra dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.   

 

 

Model LO-SF-1G-RJ-L to zamiennik m.in dla:

  • Arista SFP-1G-T,
  • Cisco  SFP-GE-T, GLC-T, GLC-TE
  • Dell  SFP-1G-T,
  • Extreme  10065,
  • Huawei
  • Juniper  EX-SFP-1GE-T,
  • Mikrotik
  • Palo Alto PAN-SFP-CG,
  • TP-Link
  • ...

 

Gwarancja i wsparcie

Zastanawiasz się jaki model wkładki wybrać i czy będzie współpracować z Twoim urządzeniem - skontaktuj się z nami - pomożemy Ci wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy. 

wkładki z gwarancjąPomagamy w doborze wkładek, nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki, inżynier sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką do Ciebie zostanie odpowiednio zaprogramowany w dziale technicznym. 

Wybierz wygodną dla siebie formę kontaktu - zadzwoń, napisz maila lub zapytaj o produkt korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się poniżej na stronie.

Moduły Optyczne SFP objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.

 

 

Podstawowe parametry

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-RJ-L - SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP to:

informacja o kompatybilności wkładki.jpg

  • transceiver przeznaczony jest do transmisji kablem miedzianym (skrętką),
  • moduł SFP, który przesyła dane z prędkością do 1000 Mbs,
  • moduł światłowodowy współpracujący z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego, do budowy stabilnych systemów, dzięki stale rozwijanej i aktualizowanej przez dział techniczny kompatybilności z nowymi urządzeniami i zmieniającymi się softami,
  • wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium,
  • transceiver produkowany według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) stabilnie pracują w całym zakresie temperatur, 
  • personalizacja – moduł  dostosowany do Twojego urządzenia/urządzeń aby ułatwić Ci instalację i identyfikacje przed wysyłką konfigurujemy/programujemy moduł optyczny i umieszczamy na nim dodatkową etykietę z nazwą producenta do jakiego jest dostosowany.

 

 

Wkładki do samodzielnego zaprogramowanie dzięki programatorowi LightBoard

Programator wkładek modułów optycznych.jpg

Programuj wkładki LightOptics, gdy tego potrzebujesz i przeprogramuj gdy zmienisz model przełącznika, w dowolnym miejscu i czasie. Tak programatorem LightBoard tak można!

Dzięki prostemu w obsłudze mobilnemu programatorowi LihgtBoard od LightOptics samodzielne zaprogramujesz transcivery LightOptics dostosowując je do urządzeń większości producentów dostępnych na rynku w ciągu minuty!

Co ważne, programator pozwala również na swobodne przeprogramowanie już używanych modułów LightOptics nadając im drugie życie. Dzięki temu możesz ograniczyć swoje zapasy magazynowe, zachowując dużą elastyczność współpracy z urządzeniami wielu marek.

LightBoard obsługuje wszystkie moduły LightOptics: SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40G, QSFP28 100G. Urządzenie działa w „chmurze”, dzięki czemu jest na bieżąco aktualizowane o nowe wersje sprzętu, nowe interfejsy, a więc nie wymaga ciągłego update’u. Przeznaczony jest do programowania tylko modułów producenta LightOptics.

 


Parametry techniczne
Dystans
0,1 km (100m)
Typ interfejsu
SFP
Medium transmisyjne
Copper
Temperatura pracy
-10|85
Typ złącza
RJ45
Przepływność
1.25 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Kompatybilność
AA1419043-E6,EX-SFP-1GE-T,PAN-SFP-CG
Powiązane

Zobacz także

Moduł optyczny SFP z...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP z wejściem RJ45 10/100/1000 TX UTP 100m

Model LO-SF-1G-RJ

Moduł SFP TX LightOptics LO-SF-1G- SFP RJ45 10/100/1000 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 1.25Gbps na odległоść dо 100m. Transceiver SFP 1000base-TX współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. SFP 1G RJ45j jest zgodny z specyfikacją MSA.

Zamiennik m.in. dla: Arista  SFP-1G-T , Mikrotik S-RJ01, Juniper EX-SFP-1GE-T, Moxa SFP-1FEMLC-T, Palo Alto PAN-SFP-CG, Nortel AA1419043-E6, Nokia 3HE00028CAAA01, Siemens V50017-U355-K500, ...
Do urządzeń Cisco i HP - proponowanym zamiennikiem wkładki SFP 1G TX jest LO-SF-1G-RJ-L

Wkładka miedziana RJ45   Copper SFP  Moduł SFP 1G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP....
Price without tax 52,50 zł (brutto)
Price without tax 52,50 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję
Patchcord RJ45-RJ45, FTP...
Szybki podgląd

Patchcord RJ45-RJ45, FTP kat.5E - długość: 2 m, niebieski

Model LO-RJ45-FTP-KAT5E-D002-BL
Kabel sieciowy (patchcord), RJ45 FTP kat. 5E, izolacja kabla PVC, zalewana osłonka, kolor niebieski, długość 2m.
Patchcord miedziany U/FTP kat. 5E jest wysokiej jakości przewodem przeznaczonym do wykonywania instalacji strukturalnych w warunkach wewnętrznych.
Price without tax 3,95 zł (brutto)
Price without tax 3,95 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Patchcord RJ45-RJ45, UTP...
Szybki podgląd

Patchcord RJ45-RJ45, UTP kat.5E - długość: 2 m, szary

Model LO-RJ45-UTP-KAT5E-D002-GY

Kabel sieciowy (patchcord), RJ45 UTP kat. 5E, izolacja kabla PVC, zalewana osłonka, kolor szary, długość 2m.

Patchcord miedziany U/UTP  nieekranowany, kategorii 5E, długości 1 m, wysokiej jakości przewód przeznaczonym do wykonywania instalacji strukturalnych w warunkach wewnętrznych. Działa stabilnie, przesyłając dane bez utraty pakietów. Skrętka posiada...
Price without tax 2,90 zł (brutto)
Price without tax 2,90 zł (netto)
Dostępność: Duża
  • Dostępność: Duża
  • Producent: LightOptics
  • Stan magazynowy: Dostępny
Moduł optyczny  SFP+ 10G TX...
Szybki podgląd

Moduł optyczny SFP+ 10G TX UTP 20m

Model LO-SP-10G-RJ
Moduł TX LightOptics LO-SP-10G- SFP+ 10G RJ45 TX UTP, przesyła informacje z prędkością do 10Gbps na odległość d0 20m.
Moduł SFP+ 10G ze złączem RJ45 zwany również Copper SFP+ (potocznie „miedziakiem” lub TX) to moduły z wejściem RJ45 (Registered Jack type 45 standard dla złącza miedzianego), który wpinamy do portu optycznegо SFP+. Moduł RJ45 znajduje zastosowanie w...
Price without tax 218,40 zł (brutto)
Price without tax 218,40 zł (netto)
Dostępność: Duża
Wybierz opcję

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.