• Nowy
Moduł optyczny LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m, industrial ver. (-40+85)

Moduł optyczny LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m, industrial ver. (-40+85)

Model LO-SF-1G-SXI
Price without tax 42,84 zł (netto)
Price without tax 42,84 zł (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

12.19 zł

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

wybierz kompatybilność

Przemysłowy moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps SX DDM 850nm LC MMF 550m pracujący w rozszerzonym zakresie temperaturowym (-40 +85C). Współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 550 m. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego. Wkładka zgodna z MSA. Współpracuje z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.


Przemysłowy moduł optyczny SFP SXI

Moduł SFP SXI przeznaczony jest do pracy w rozszerzonym zakresie temperaturowym od -40 st C do + 80 st C, przesyła dane z wykorzystaniem dwóch włókien wielomodowym (MM),  przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość do 500 m. Pracuje na długości fali TX 8500 nm, posiada typ złącze optyczne LC/UPC.

Przewagą modułów SFP od LightOptics jest ich kompatybilność. Współpracują z większością powszechnie stosowanych urządzeń producentów sprzętu sieciowego i telekomunikacyjnego.

 

Zastosowanie

Wkładki LightOptics stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilność, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów. 

Moduły SFP SXI od LightOptics są uniwersalne, pracują niezawodnie na odległości nawet 550 m, ale również na bardzo krótkich linkach. Możesz je spiąć nawet 1m patchcordem na biurku dzięki bez obawy przed uszkodzeniem lasera wkładki dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej.

 

Koniec problemów z wykrywaniem wkładek

Inwestując w moduły optyczne SFP LightOptics zyskujesz ponieważ: 

  • Dostaniesz kompatybilny zamiennik, a więc wkładkę bezproblemowo wykrywaną przez Twój przełącznik, konwerter, serwer, router.
  • Model ten szczególnie wyróżnia powtarzalność wykonania np. płytki PCB, co przekłada się na powtarzalną kompatybilność. Wkładka z przed roku jak i ta zakupiona wczoraj działają i są tak samo identyfikowane w Twoim urządzeniu.
  • Dostaniesz stabilnie pracujący w konsekwencji nie przegrzewający się zamiennik modułu optycznego.
  • Dodatkowo otrzymasz narzędzie do kontroli nad swoją siecią. Wbudowany moduł diagnostyki DDM dzięki czemu będziesz w czasie rzeczywistym monitorować parametry pracy modułu optycznego takie jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie.

Moduły optyczne LightOptics to świetne zamienniki modułów optycznych, łączące w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

 

Niezwodne zamienniki, sprawdzonej jakość

Wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium. Na kompatybilność wkładki wpływa nie tylko sposób jej zaprogramowania, ale również powtarzalność wykonania dlatego przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom (badają czystość czoła diody i lasera, powtarzalność wykonania płytek PCB, przeprowadzają testy wytrzymałościowe itd.). Sprawdzają również możliwości wprowadzania zmian konfiguracyjnych mających za zadanie dostosowanie modułów optycznych do współpracy z różnymi urządzeniami sieciowymi.

Stabilnie pracują w urządzeniach takich jak np. przełącznik, konwerter, router, serwer, większości producentów dostępnych na rynku, dzięki nieustannie rozwijanej kompatybilność, która dostosowywana jest do nowych pojawiających się na rynku urządzeń oraz zmieniających się softów.   

 

Model LO-SF-1G-SXI to zamiennik m.in dla

  • CISCO
  • NETGEAR
  • ALLIED TELESIS
  • D-LINK
  • JUNIPER
  • EXTREME
  • MOXA
  •  ...

 

Diagnostyka Twojej sieci

Wbudowany moduł diagnostyki DDM pozwoli Ci na monitorowanie w czasie rzeczywistym parametrów pracy SFP takich jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie, a Ty bez dodatkowych urządzeń pomiarowych masz podstawową kontrolę nad swoją siecią, szybciej diagnozujesz problemy z siecią optyczną i zapobiegniesz awariom.

Aby móc skorzystać z możliwości DDM, zarówno wkładka jak i urządzenie musi obsługiwać funkcję DDM zwaną również DOM, (niemal wszystkie urządzenia zarządzalne wspierają tą funkcjonalność).

 

Gwarancja i wsparcie

Zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów w sklepie Fibermarkt. Pomagamy wybrać oraz wdrożyć najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Pomagamy w doborze wkładek, nie musisz tracić czasu na analizowanie parametrów wkładki, inżyniera sprzedaży dobierze idealnie pasujący do Twojego urządzenia model wkładki, który przed wysyłką do Ciebie zostanie zaprogramowany w dziale technicznym.    

Moduły Optyczne SFP objęte są pełną 24 miesięczną gwarancją.

 

  • Podstawowe parametry

    Przemysłowy moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-SXI -SFP 1.25Gbps 850nm LC MMF DDM 550m (-40 +85C) to:

    • transceiver przeznaczony jest do transmisji poprzez światłowód wielomodowy (transmisja typu „duplex” po dwóch włóknach),
    • wkładka SFP przeznaczona do pracy w ekstremalnym temperaturach: -40 +85C,
    • moduł SFP, który przesyła dane z prędkością do 1,25 Gbps,
    • uniwersalny moduł, pracujący niezawodnie na odległości nawet 550 m, ale również na bardzo krótkich 1m linkach, bez obawy przed uszkodzeniem lasera wkładki, dzięki odpowiednio zaprojektowanej diodzie odbiorczej,
    • moduł światłowodowy współpracujący z urządzeniami wiodących producentów sprzętu sieciowego, do budowy stabilnych systemów, dzięki stale rozwijanej i aktualizowanej przez dział techniczny kompatybilności z nowymi urządzeniami i zmieniającymi się softami,
    • wysoka jakość i powtarzalność, dla stabilnej pracy Twojej sieci, dzięki niezawodności wkładek, sprawdzanej przez inżynierów w naszym laboratorium,
    • moduły optyczne produkowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) stabilnie pracują w całym zakresie temperatur, są odporne na zakłócenia elektromagnetyczne,
    • personalizacja – moduł  dostosowany do Twojego urządzenia/urządzeń aby ułatwić Ci instalację i identyfikacje przed wysyłką konfigurujemy/programujemy moduł optyczny i umieszczamy na nim dodatkową etykietę z nazwą producenta do jakiego jest dostosowany.

     

Wkładki do samodzielnego zaprogramowanie dzięki programatorowi LightBoard

Programuj wkładki LightOptics, gdy tego potrzebujesz i przeprogramuj gdy zmienisz model przełącznika, w dowolnym miejscu i czasie. Tak programatorem LightBoard tak można!

Dzięki prostemu w obsłudze mobilnemu programatorowi LihgtBoard od LightOptics samodzielne zaprogramujesz transcivery LightOptics dostosowując je do urządzeń większości producentów dostępnych na rynku w ciągu minuty!

Co ważne, programator pozwala również na swobodne przeprogramowanie już używanych modułów LightOptics nadając im drugie życie. Dzięki temu możesz ograniczyć swoje zapasy magazynowe, zachowując dużą elastyczność współpracy z urządzeniami wielu marek.

LightBoard obsługuje wszystkie moduły LightOptics: SFP, SFP+, XFP, QSFP+ 40G, QSFP28 100G. Urządzenie działa w „chmurze”, dzięki czemu jest na bieżąco aktualizowane o nowe wersje sprzętu, nowe interfejsy, a więc nie wymaga ciągłego update’u.

 


Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Medium transmisyjne
MultiMode
Długość fali TX
850
Dystans
0,55 km (550m)
Typ transmisji
Duplex
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
-40|85,0000
Sposób transmisji
1310nm

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.