Moduł optyczny SFP CWDM 1.25Gbps 1530nm  LC DDM SMF 120km

Moduł optyczny SFP CWDM 1.25Gbps 1530nm LC DDM SMF 120km

Model LO-SF-1G-C53-120D
Price without tax 57,00 $ (netto)
Price without tax 57,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie


Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
1.25Gb
Długość fali TX
1530
Typ modułu
CWDM
Dystans
120 km
Optyka
DFB+APD
Typ interfejsu
SFP
Długość fali RX
1530
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.