Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF 20km

Moduł optyczny SFP BiDi 1.25Gbps Tx1550nm/ Rx1310nm LC SMF 20km

Model LO-SF-1G-5S3-20L
Price without tax 7,50 $ (netto)
Price without tax 7,50 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Wybierz kompatybilność

Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm / Rx 1310nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex”), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-SF-1G-5S3-20L -SFP BiDi 1.25Gbps Tx 1550nm Rx 1310nm LC SMF DDM 20km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu „simplex” po jednym włóknie), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 20 km, typ złącza optycznego LC/UPC.

Wbudowany moduł diagnostyki DDM

DDM funkcjonalność dająca użytkownikowi możliwość monitorowania w czasie rzeczywistym parametrów pracy SFP takich jak: moc optyczna wyjściowa i wejściowa, temperatura pracy, napięcie, natężenie. Aby móc skorzystać z możliwości DDM, zarówno wkładka jak i urządzenie musi obsługiwać funkcję DDM zwaną również DOM, (niemal wszystkie urządzenia zarządzalne wspierają tą funkcjonalność).

Doskonała Alternatywa

Moduły optyczne LihgtOptics to doskonała alternatywa dla oryginalnych modułów optycznych, łączą w sobie jakość i rozsądną cenę o parametrach technicznych analogicznych do oryginałów zgodne z obowiązującymi standardami. Wyprodukowane według specyfikacji MSA (Multi-Source Agreement) spełniają również wszelkie wymagania elektryczne i elektromagnetyczne. 

Moduły Kompatybilne

Charakteryzujące się szeroką kompatybilnością z niemal każdym dostawcą sprzętu aktywnego. W Fibermarkt nieustannie rozwijamy ich kompatybilność i pracujemy nad tym, aby dostosowywały się do zmieniających się na rynku urządzeń oraz ich softów, a przed wprowadzeniem urządzeń do sprzedaży nasi inżynierowie poddają je rygorystycznym testom i analizom. 

Gwarancja i wsparcie

Transceivery LightOptics objęte są pełną gwarancją, pomocy w doborze i wdrożeniu rozwiązań w ramach przed- i posprzedażowego wsparcia technicznego.

Zamiennik dla:

Zamiennik m.in.:

  • CISCO   GLC-BX-20D
  • JUNIPER    SFP-FE20KT15R13 
  • MIKROTIK    S-53LC20D
  • EXTREME   MGBIC-BX20-U-1550
  • ALLIED TELESIS    AT-SPFXBD-LC-15 
  • BROCADE   E1MG-1G-BXD-20
  • D-LINK   DEM-220T 
  • NETGEAR
  • DCN
  • ...

Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
SFP
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1550
Dystans
20 km
Typ transmisji
Simplex
Przepływność
1.25 Gb
Typ modułu
BiDi (WDM)
Temperatura pracy
0|70
Kod oryginału
AT-SPFXBD-LC-15,DEM-220T,E1MG-1G-BXD-20,GLC-BX-20D,MGBIC-BX20-U-1550,S-53LC20D,SFP-FE20KT15R13

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.