Moduł optyczny SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km

Model LO-SF-1G-ZX
Price without tax 21,00 $ (netto)
Price without tax 21,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-ZX -SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 80 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-ZX -SFP 1.25Gbps ZX 1550nm LC DDM SMF 80km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 80 km.

Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
1.25Gb
Długość fali TX
1550
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
80 km
Optyka
DFP+PIN
Typ interfejsu
SFP
Długość fali RX
1550
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Kod oryginału
AGM733,AT-SPZX80,GLC-ZX-SM,PAN-SFP-ZX,S-55DLC80D,SRX-SFP-1GE-LH

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.