Moduł optyczny SFP 1.25Gbps ZX+ 1550nm LC DDM SMF 120km

Moduł optyczny SFP 1.25Gbps ZX+ 1550nm LC DDM SMF 120km

Model LO-SF-1G-ZX-120
Price without tax 47,00 $ (netto)
Price without tax 47,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-ZX-120-SFP 1.25Gbps ZX+ 1550nm LC DDM SMF 120km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 120 km.

SFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, przesyłając informacje z prędkością do 1.25 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LighOptics LO-SF-1G-ZX-120-SFP 1.25Gbps ZX+ 1550nm LC DDM SMF 120km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gbps na odległość 120 km.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
SFP
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1550
Dystans
120 km
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
1.25 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.