Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model: LO-XP-10G-SR
143,55 zł / netto 143,55 zł / brutto
Mała dostępność

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

Kompatybilność
Wybierz producenta urządzenia, w którym będą instalowane wkładki.

KOSZT DOSTAWY 14.99zł
GWARANCJA 24miesiące
SZYBKA WYSYŁKA w ciągu 24 godzin
Opis

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

Szczegóły Produktu

Arkusz danych

Przepływność10 Gb
Dystans0,3 km (300m)
Medium transmisyjneMultiMode
Typ interfejsuXFP
Długość fali TX850
Typ złączaLC/UPC
Temperatura pracy0|70
Typ transmisjiDuplex
Typ modułuDuplex
Kompatybilność 10G-XFP-SR,AXM751,EX-XFP-10GE-SR,PAN-XFP-SR,XFP-10G-MM-SR
Opinie(0)

Opinie

Tymczasowy brak opinii dla tego produktu.

Teraz oceniasz “Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)”


.png .jpg .gif
Załączniki

Analizujemy zanonimizowane informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Strona korzysta również z plików cookie, aby np. analizować ruch na stronie. Możesz określić warunki przechowania lub dostęp plików cookie w Twojej przeglądarce.Polityka prywatności

Zaloguj

Fibermarkt logo

Koszyk

Twój koszyk jest pusty