Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-XP-10G-SR
Price without tax 29,00 $ (netto)
Price without tax 29,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Ostatnie sztuki w magazynie Dostępność: Mała
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

Parametry techniczne
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
XFP
Medium transmisyjne
MultiMode
Długość fali TX
850
Dystans
0,3 km (300m)
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10 Gb
Kod oryginału
10G-XFP-SR,AXM751,EX-XFP-10GE-SR,PAN-XFP-SR,XFP-10G-MM-SR

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.