Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Moduł optyczny XFP SR 10Gbs 850nm LC DDM MMF 300m (VSCEL+PIN)

Model LO-XP-10G-SR
Price without tax 40,00 $ (netto)
Price without tax 40,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-SR -XFP SR 10Gb 850nm LC DDM SMF 300m (VSCEL+PIN) współpracujący ze światłowodem wielomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 300m.

Parametry techniczne
Długość fali TX
850
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans
0,3 km (300m)
Optyka
VSCEL+PIN
Typ interfejsu
XFP
Długość fali RX
850
Medium transmisyjne
MultiMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Kod oryginału
10G-XFP-SR,AXM751,EX-XFP-10GE-SR,PAN-XFP-SR,XFP-10G-MM-SR

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.