Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-LR
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Price without tax 49,00 $ (netto)
Price without tax 49,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

Parametry techniczne
Optyka
DFB+PIN
Typ interfejsu
XFP
Długość fali RX
1310
Medium transmisyjne
SingleMode
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Długość fali TX
1310
Typ modułu
Duplex (szare)
Dystans [km]
10

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.