Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Moduł optyczny XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN)

Model LO-XP-10G-LR
Price without tax 37,00 $ (netto)
Price without tax 37,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-LR -XFP LR 10Gb 1310nm LC DDM SMF 10km (DFB+PIN) współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 10 km.

Parametry techniczne
Przepływność
10 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
XFP
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1310
Dystans
10 km
Typ transmisji
Duplex
Kod oryginału
10122,10G-XFP-LR,409-10007,AXM752,EX-XFP-10GE-LR,PAN-XFP-LR,XFP-10GLR-OC192SR

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.