Moduł optyczny XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Moduł optyczny XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km (EML+PIN)

Model LO-XP-10G-ER
Price without tax 120,00 $ (netto)
Price without tax 120,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Dostępny Dostępność: Duża
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu 24 godzin  

Kodowanie

Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-ER -XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 40 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny LightOptics LO-XP-10G-ER -XFP ER 10Gb 1550nm LC DDM SMF 40km współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległоść 40 km.

Parametry techniczne
Medium transmisyjne
SingleMode
Długość fali TX
1550
Dystans
40 km
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10 Gb
Typ modułu
Duplex (szare)
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ interfejsu
XFP
Kod oryginału
10124,10G-XFP-ER,EX-XFP-10GE-ER,XFP-10GER-OC192IR

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.