Moduł optyczny XFP CWDM 10G 70km 1470nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Moduł optyczny XFP CWDM 10G 70km 1470nm LC DDM SMF EML Laser (EML+APD)

Model LO-XP-10G-C47-70
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Price without tax 320,00 $ (netto)
Price without tax 320,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-C47-70 -XFP CWDM 10G 1470nm LC DDM SMF 14dB EML Laser, współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 70 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-C47-70 -XFP CWDM 10G 1470nm LC DDM SMF 14dB EML Laser, współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 70 km.

Parametry techniczne
Typ interfejsu
XFP
Długość fali RX
1470
Typ światłowodu
SingleMode
Zakres temperatury pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb Ethernet
Długość fali TX
1470
Typ modułu
CWDM
Dystans
70
Optyka
EML

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.