Moduł optyczny XFP DWDM 10G 40km 32ch 1551.72nm LC DDM SMF (EML+PIN)

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 40km 32ch 1551.72nm LC DDM SMF (EML+PIN)

Model LO-XP-10G-D32-40
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Price without tax 220,00 $ (netto)
Price without tax 220,00 $ (brutto)
Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D32-40 -XFP DWDM 10G 40km 32ch 1551.72nm LC DDM SMF (EML+PIN), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D32-40 -XFP DWDM 10G 40km 32ch 1551.72nm LC DDM SMF (EML+PIN), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

Parametry techniczne
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb Ethernet
Typ modułu
DWDM (fix)
Dystans
40
Optyka
EML+PIN
Typ interfejsu
XFP
Typ światłowodu
SingleMode
Temperatura pracy
0|70

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.