Moduł optyczny XFP DWDM 10G 40km 51ch 1536.61nm LC DDM SMF (EML+PIN)

Moduł optyczny XFP DWDM 10G 40km 51ch 1536.61nm LC DDM SMF (EML+PIN)

Model LO-XP-10G-D51-40
Price without tax 220,00 $ (netto)
Price without tax 220,00 $ (brutto)

Producent:

LightOptics Transceivers
Stan magazynowy: Na zamówienie Dostępność: Na zamówienie
Koszt dostawy

3.12 $

Gwarancja

Szybka wysyłka

w ciągu  

Kodowanie

Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D51-40 -XFP DWDM 10G 40km 51ch 1536.61nm LC DDM SMF (EML+PIN), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

XFP to urządzenia współpracujące ze światłowodem jedno- lub wielomodowym, wspierają przepływności od 9,95 Gbps do 11,1 Gbps. Transmitują dane po parze włókien (duplex) lub po jednym włóknie światłowodowym (simplex), jak również w technologii CWDM / DWDM. Moduł optyczny Light Optics LO-XP-10G-D51-40 -XFP DWDM 10G 40km 51ch 1536.61nm LC DDM SMF (EML+PIN), współpracujący ze światłowodem jednomodowym (transmisja typu "duplex"), przesyłając dane z prędkością do 11,1 Gbps na odległość 40 km.

Parametry techniczne
Temperatura pracy
0|70
Typ złącza
LC/UPC
Typ transmisji
Duplex
Przepływność
10Gb
Typ modułu
DWDM (fix)
Dystans
40 km
Optyka
EML+PIN
Typ interfejsu
XFP
Medium transmisyjne
SingleMode
Kod oryginału
N/A

Zapytaj o produkt
Jeśli powyższy opis nie jest dla Ciebie wystarczający, prześlij nam pytanie dotyczące tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej będzie to możliwe.
Ocena
Sprawdź opinię innych

Brak opinii klientów. Napisz swoją opinię jako pierwszy.